Rolety Lubawa – dadzą cień i ozdobią każde pomieszczenie

Do pomieszczenia wpada za dużo światła słonecznego? Postaw na rolety! W naszej ofercie znajdziesz rolety, które idealnie wkomponują się każde pomieszczenie , a dodatkowo staną się delikatnym dodatkiem podkreślającym urok wnętrza. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz:

  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości, świetnie chronią przed nadmiernym światłem oraz w prosty sposób można je dopasować do każdej okiennicy,
  • rolety dzień-noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia oraz w szybki sposób uzyskania prywatności,
  • plisy – które wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny w górę lub dół,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon, dostępne są w różnych rodzajach tkanin oraz poziomie zaciemnienia.

Zapewniamy, że każdy z naszych produktów cechuje wysoka jakość wykonania, która przekłada się na długie lata użytkowania produktu.

Markizy z Lubawy – dadzą schronienie w upalne dni

Jeśli w twoim ogrodzie nie ma cienia to markizy będą idealnym rozwiązaniem. Nie tylko pozwolą ci napawać się w cieniu pięknym dniem, ale i staną się częścią ozdobną twojego ogrodu. Nasze markizy cechuje ponadczasowość, a co za tym idzie innowacyjne rozwiązania, które ułatwią ci korzystanie z osłony przed słońcem. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz markizy sterowane elektrycznie, co w wygodny sposób pozwala na ich użytkowanie. Zadzwoń do nas, a nasi eksperci doradzą ci jakie marki będą najlepsze w twoim ogrodzie oraz umówią termin montażu. Krok po kroku przeprowadzą cię przez każdy etap naszej oferty oraz odpowiedzą na każde pytanie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Lubawa – wygraj z owadami oraz pyłkami w mieszkaniu

Moskitiery są najlepszy sposobem na walkę z owadami przedostającymi się do budynku przez okna lub drzwi. Dzięki nim ten problem minie, a ty będziesz mógł cieszyć się spokojem nie tylko w nocy, ale i za dnia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wybór najlepiej sprawdzających się i uniwersalnych rodzajów moskitier, dlatego w naszej ofercie znajdziesz moskitiery:

  • rolowane,
  • plisowane,
  • okienne ramkowe,
  • drzwiowe skrzydłowe,
  • drzwiowe przesuwne.

Dodatkowo moskitiery oprócz ochrony przed owadami, służą do regulacji pyłków w powietrzu. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy. W znacznym stopniu poprawią jakość powietrza, a tym samym pozwolą na swobodne korzystanie z pomieszczenia. Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści pomogą ci w wyborze właściwych moskitier oraz umówią termin instalacji.

Fotowoltaika Lubawa – zaoszczędź na prądzie dzięki ogniwom fotowoltaicznym

Szukasz rozwiązania, aby zaoszczędzić na domowych wydatkach? Postaw na ogniwa fotowoltaiczne! To prosty sposób na zadbanie nie tylko o dobro naszej planety, ale i o domowy budżet. Dzięki fotowoltaice jesteś w stanie samodzielnie wytwarzać energię elektryczną, którą następnie możesz wykorzystać do ogrzania domu, wody luba zasilania elektrycznych urządzeń. Warto podkreślić, że energia elektryczna jest wytwarza za pomocą promieni słonecznych, dlatego taki sposób pozyskiwania energii jest nie tylko ekologiczny, ale i niemalże nieskończony.