Rolety Kwidzyń – nadaj charakteru pomieszczeniu

Jeśli szukasz sposobu na regulację wpadającego światła do pomieszczenia, a przy tym chcesz nadać mu charakteru – postaw na rolety. W zależności od przeznaczenia rolety można podzielić na różne rodzaje oraz kolory. W naszej ofercie znajdziesz rolety, które są najczęściej i najchętniej wybierane przez klientów, są to m.in.:

  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości,
  • plisy – spośród rolet czy żaluzji plisy wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień i noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia.

Jako K-bro jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta oraz pomóc mu dopasować rolety w taki sposób, aby w pełni oddawały charakter pomieszczenia a przy tym odpowiednio chroniły pokój przed promieniami słonecznymi. Skontaktuj się z nami a nasi specjaliści na pewno pomogą ci wybrać odpowiednie rolety.

Moskitiery Kwidzyń – zwalcz niechcianych gości w swoim domu

Moskitiery w szybki i skuteczny sposób pomogą ci się pozbyć owadów wlatujących do twojego domu. Dzięki nim zyskasz spokój w nocy i za dnia, a denerwujące owady będą przeszłością. W naszej bogatej ofercie znajdziesz moskitiery: rolowane, plisowane, okienne ramkowe, drzwiowe skrzydłowe, drzwiowe przesuwne. Do każdego z klientów posiadamy indywidualne podejście, a co za tym idzie – indywidualne rozwiązania. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu i idealnie dopasować moskitiery do każdej ramy drzwiowej lub okiennej.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Markizy Kwidzyń – praktyczna ozdoba ogrodu

Nasze markizy cieszą się dużym powodzeniem, a to dzięki ich elegancji. Stawiamy również na innowacyjności, dlatego w naszej ofercie można znaleźć markizy z elektryczną regulacją. Dodatkowo wkomponują się w każdą przestrzeń, a ich funkcjonalność sprawi, że może je obsługiwać każda osoba. Markizy pomogą ci szybko i praktycznie stworzyć w ogrodzie lub na tarasie zacienioną przestrzeń, w której będziesz cieszyć się ciepłymi dniami, przebywając na świeżym powietrzu.

Jeśli szukasz szerokiego wyboru markiz na terenie Kwidzynia lub okolic – zadzwoń. Nasi specjaliści pomogą ci dobrać odpowiednią markizę oraz umówią dokładny termin instalacji. A w razie jakichkolwiek pytań – na pewno udzielą szczegółowej odpowiedzi.