Żaluzje: jak sprawdzają się w domu?

Żaluzje od wielu lat są jednym z najczęściej spotykanych typów osłon okiennych. Nie jest to bynajmniej zaskoczeniem, ponieważ pod kątem funkcjonalności nie mają sobie równych. Ogromną ich zaletą jest łatwość w czyszczeniu, a także dziecinnie prosta obsługa. Żaluzje pozwalają Ci wpuścić do pomieszczenia dokładnie tyle światła, ile potrzebujesz. Skutecznie również chronią wnętrze budynku przed niechcianymi spojrzeniami.

Żaluzje od K-BRO to gwarancja komfortu i prywatności w niskiej cenie. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany: skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci szczegóły oferty i dobierzemy produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

image

Czy zakup żaluzji to dobry pomysł dla firmy?

Aranżacja siedziby firmy wymaga zachowania ergonomii i profesjonalizmu. W obu tych obszarach żaluzje sprawdzają się doskonale. Umożliwiają one precyzyjną regulację naświetlenia w pomieszczeniu. Dzięki temu osoby, które przebywają w biurze mogą skupić się na pracy.

Odpowiednio dobrane żaluzje doskonale podkreślają również elegancję i profesjonalny wygląd firmy. Z pewnością wywrą dobre wrażenie na kontrahentach, którzy wpadają z wizytą. Kandydaci, którzy pojawią się na rozmowie kwalifikacyjnej z pewnością również docenią tak staranny wybór osłon okiennych.

Typy i modele żaluzji: oferta K-BRO

K-BRO jest firmą, która specjalizuje się w sprzedaży zewnętrznych i wewnętrznych osłon okiennych – w tym oczywiście żaluzji. Swoim klientom staramy się oferować możliwie najszerszy wybór. Naszym zdaniem tylko w ten sposób jest możliwe spełnienie zapotrzebowania na rynku. Zastanów się, czego szukasz? Żaluzji do domu, jednego pokoju, a może nawet całego biura? To wszystko – i jeszcze więcej – znajdziesz u nas. Boisz się kosztów? Niepotrzebnie: wyjdziemy Ci na przeciw.

Przygotowane przez nas propozycje cen żaluzji również są bardzo atrakcyjne. Pokrywają każdy możliwy profil klienta. Dzięki temu masz pewność, że w naszym asortymencie znajdziesz to, czego szukasz. A jeśli jeszcze tego nie wiesz – zadzwoń: pomożemy Ci z wyborem.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Jak dobrać odpowiednie żaluzje do pomieszczenia?

Gdy wybierasz żaluzje, musisz brać pod uwagę wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest ekspozycja pomieszczenia na światło słoneczne. To względem tego kryterium będziesz dobierał przepuszczalność żaluzji. Musisz również wziąć pod uwagę rozmiar pomieszczenia. 

Przykładowo – w dużych salach konferencyjnych, salonach czy biurach typu open-space najlepiej sprawdzą się tak zwane Verticale. Składają się one z pionowych pasów przymocowanych do jednej konstrukcji. Zapewniają dużą możliwość regulacji i możesz je obsługiwać z jednego miejsca.

Żaluzje: materiał, a funkcjonalność – co będzie lepsze, bambus czy aluminium?

Przy wyborze żaluzji będzie istotny również materiał, z którego są wykonane. Nasza firma oferuje produkty drewniane i aluminiowe. Specyfikacja techniczna różni się w zależności od konkretnego modelu. Możesz śmiało wyjść z założenia, że dobierzemy dla Ciebie odpowiedni. Ty podczas wyboru możesz się więc kierować wyłącznie osobistymi preferencjami! Kwestie techniczne zostaw nam.

Poznaj dokładniej naszą ofertę żaluzji. Wybierz produkt, który Cię interesuje, zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image