Rolety Grudziądz – rzymskie, materiałowe, dzień-noc

Rolety to świetny i skuteczny sposób na regulowanie wpadającego światła do pomieszczenia, a przy tym nadanie mu delikatnego charakteru. Oczywiście rolety dzielą się na różne rodzaje oraz kolory. W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć:

  • plisy – spośród rolet czy żaluzji plisy wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości.

Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta oraz pomóc mu dopasować rolety w taki sposób, aby w pełni oddawały charakter pomieszczenia a przy tym odpowiednio chroniły pokój przed promieniami słonecznymi.

Markizy z Grudziądza – do ogrodu, na taras, do restauracji

Markizy pomogą ci szybko i praktycznie stworzyć w ogrodzie lub na tarasie zacienioną przestrzeń, w której możesz cieszyć się ciepłymi dniami, cały czas będąc na świeżym powietrzu. Nasze markizy cieszą się dużym powodzeniem, a to za sprawą ich ponadczasowej elegancji, dzięki której wkomponują w każdą przestrzeń, oraz funkcjonalności, która sprawia, że używanie markizy nie było prostsze. K-bro stawia również na innowacyjność, dlatego tym samym w naszej ofercie możesz znaleźć markizy z elektryczną regulacją.

Jeśli szukasz szerokiego wyboru markiz na terenie Grudziądza lub okolic – zadzwoń. Nasi specjaliści pomogą ci dobrać odpowiednią markizę oraz umówią dokładny termin instalacji. A w razie jakichkolwiek pytań – na pewno udzielą szczegółowej odpowiedzi.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Grudziądz – rolowane, ramowe, drzwiowe

Moskitiery szybko i skutecznie pomogą ci się pozbyć wlatujących owadów do twojego domu. Dzięki nim zyskasz spokój w nocy i za dnia, a denerwujące owady będą przeszłością. W naszej bogatej ofercie znajdziesz moskitiery: rolowane, plisowane, okienne ramkowe, drzwiowe skrzydłowe, drzwiowe przesuwne. Do każdego z klientów posiadamy indywidualne podejście, a co za tym idzie – indywidualne rozwiązania. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu i idealnie dopasować moskitiery do każdej ramy drzwiowej lub okiennej.

Fotowoltaika Grudziądz – moduły

Moduły fotowoltaiczne sprawią, że staniesz się energetycznie samowystarczalny. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz w stanie samemu ogrzać budynek, wodę lub zasilać urządzenia elektryczne. Dodatkowo szereg korzyści jakie za sobą niesie fotowoltaika sprawił, że ostatnimi czasy stała się bardzo popularna. Znaczna część osób decyduje się na takie rozwiązanie, traktując tę formę zakupu bardziej jako inwestycję aniżeli zwykły zakup, a to za sprawą nieskończonego źródła energii jakim jest Słońce. To wszystko sprawia, że inwestując w moduły fotowoltaiczne podnosimy również wartość nieruchomości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiednim szkoleniom nasi specjaliści podpowiedzą ci jakie panele fotowoltaiczne będą najlepsze w twojej okolicy oraz doradzą najlepsze miejsce do ich montażu. Następnie umówią termin instalacji i krok po kroku wytłumaczą jak właściwie korzystać z fotowoltaiki oraz jak o nią dbać, aby służyła na długie lata będąc najbardziej wydajną.