Rolety Grudziądz – rzymskie, materiałowe, dzień-noc

Rolety to świetny i skuteczny sposób na regulowanie wpadającego światła do pomieszczenia, a przy tym nadanie mu delikatnego charakteru. Oczywiście rolety dzielą się na różne rodzaje oraz kolory. W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć:

  • plisy – spośród rolet czy żaluzji plisy wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości.

Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta oraz pomóc mu dopasować rolety w taki sposób, aby w pełni oddawały charakter pomieszczenia a przy tym odpowiednio chroniły pokój przed promieniami słonecznymi.

Markizy z Grudziądza – do ogrodu, na taras, do restauracji

Markizy pomogą ci szybko i praktycznie stworzyć w ogrodzie lub na tarasie zacienioną przestrzeń, w której możesz cieszyć się ciepłymi dniami, cały czas będąc na świeżym powietrzu. Nasze markizy cieszą się dużym powodzeniem, a to za sprawą ich ponadczasowej elegancji, dzięki której wkomponują w każdą przestrzeń, oraz funkcjonalności, która sprawia, że używanie markizy nie było prostsze. K-bro stawia również na innowacyjność, dlatego tym samym w naszej ofercie możesz znaleźć markizy z elektryczną regulacją.

Jeśli szukasz szerokiego wyboru markiz na terenie Grudziądza lub okolic – zadzwoń. Nasi specjaliści pomogą ci dobrać odpowiednią markizę oraz umówią dokładny termin instalacji. A w razie jakichkolwiek pytań – na pewno udzielą szczegółowej odpowiedzi.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Grudziądz – rolowane, ramowe, drzwiowe

Moskitiery szybko i skutecznie pomogą ci się pozbyć wlatujących owadów do twojego domu. Dzięki nim zyskasz spokój w nocy i za dnia, a denerwujące owady będą przeszłością. W naszej bogatej ofercie znajdziesz moskitiery: rolowane, plisowane, okienne ramkowe, drzwiowe skrzydłowe, drzwiowe przesuwne. Do każdego z klientów posiadamy indywidualne podejście, a co za tym idzie – indywidualne rozwiązania. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu i idealnie dopasować moskitiery do każdej ramy drzwiowej lub okiennej.