Roleta dzień i noc to jedna z osłon okiennych, która zapewni ochronę przed słońcem oraz będzie idealnym dodatkiem dekorującym każde okno. Płynne regulowanie dostępu światła do wnętrz to podstawowa zaleta rolet dzień-noc, dzięki którym możemy zaciemnić pomieszczenie lub pozwolić na przenikanie promieni słonecznych z zewnątrz.

image

Rolety dzień i noc - dekoracja okienna oraz osłona

Inspirowane żaluzjami poziomymi rolety dzień noc, inaczej nazywane roletami duo, uszyte są z dwóch warstw materiału, dlatego też z powodzeniem zastępują firany, czy zasłony.

Aby roleta dobrze zaciemniała pomieszczenie oraz nie przepuszczała światła z zewnątrz, musi być dopasowane do każdego okna. Ważny jest przy tym wybór odpowiedniej tkaniny, z której wykonana jest roleta.

Rolety dzień i noc oferowane przez K-BRO to stylowe, eleganckie i wyjątkowe osłony okienne, dzięki którym w każdym pomieszczeniu panuje światłocień, nadający wnętrzom dodatkowego uroku. Montaż rolety dzień noc pozwala na precyzyjne kontrolowanie ilości wpadającego światła, a także zapewnia niepowtarzalne walory dekoracyjne.

Ciepłe i pastelowe kolory tkaniny umożliwiają dobór rolet do wystroju każdego pomieszczenia. Impregnowana tkanina użyta do produkcji rolet dzień-noc jest odporna na kurz. Do tego mały i estetyczny samohamujący mechanizm łańcuszkowy ułatwia zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji.

Zastosowanie rolet dzień noc

Rolety dzień-noc to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach dla dzieci. Dzięki tym roletom promienie słoneczne nie będą podrażniały oczu najmłodszych podczas zabawy, a w czasie poobiedniej drzemki pozwolą na komfortowy odpoczynek. Nocą zaś rolety dzień-noc wyeliminują światło uliczne, pozwalając na zdrowy sen

Rolety wewnętrzne dzień noc dostępne są w dowolnych rozmiarach i kolorach, można zatem dopasować je do każdego pomieszczenia. Sprawdzą się w salonie, sypialni, kuchni, czy łazience. Montaż rolet dzień i noc w łazience zapewni dodatkowo intymność, która jest szczególnie ważna zwłaszcza tam, gdzie występuje ścisła zabudowa i bliskość sąsiednich okien. Rolety dzień noc to idealny sposób na indywidualną i kameralną przestrzeń.

Rolety dzień i noc – sposób montażu

Roletę dzień i noc można zainstalować na każdym oknie bez względu na kształt listwy przyszybowej. Eksperci K-BRO, biorąc pod uwagę potrzeby Klientów, doradzą odpowiedni sposób montażu rolety.

Ten typ osłony mocuje się bezpośrednio na ramie okna z użyciem taśmy lub wieszaków. Dzięki temu montaż rolety dzień-noc jest łatwy i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Dodatkowym wyposażeniem rolet dzień-noc są żyłki, które utrzymują tkaninę blisko szyby okiennej.

Rolety dzień noc w kasecie również montuje się na ramie okiennej, natomiast rolety dzień-noc w pół kasecie instaluje się na ścianie nad oknem, lub też przytwierdza się je do sufitu – w zależności od potrzeb i wymagań.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Rolety dzień-noc – dlaczego warto wyposażyć okna w rolety K-BRO

Konstrukcja rolet dzień-noc pozwala na płynne regulowanie dostępu światła do wnętrz. Dzięki pasom transparentnym i zaciemniającym ilość wpuszczanego światła słonecznego do pomieszczeń reguluje się, przesuwając warstwy tkanin względem siebie. Rolety dzień-noc pozwalają na niemal całkowite zasłonięcie okna, częściowe lub też pozostawienie go odsłoniętego. Rolety dzień-noc można regulować w dowolny sposób

Roleta dzień-noc to doskonały wybór w przypadku nasłonecznionych pomieszczeń. Dzięki tym roletom, szczególnie latem, możemy obniżyć temperaturę we wnętrzach. W ten sposób zapewnimy komfort przebywania w domu, mieszkaniu, czy biurze. 

Bezinwazyjny montaż rolet dzień-noc pozwala na szybką i łatwą instalację osłon w każdym oknie. Z pewnością docenią to osoby szczególnie dbające o czystość oraz estetykę.

Galeria realizacji