Wygoda, a technologia: automatyka i napędy – czym są?

Automatyka wjazdu, czy też potocznie mówiąc “napędy” są systemami zasilającymi wszelkiego rodzaju infrastrukturę wjazdową. Szczególnie istotna okazuje się ona w przypadku placówek, które duży nacisk kładą na bezpieczeństwo. Będą to chociażby hotele z parkingami naziemnymi i podziemnymi, a także biurowce czy magazyny lub podobne placówki. Wyposażenie się w automatykę wjazdu znacznie ułatwia pracownikom i klientom docieranie na miejsce. 

Automatyka i napędy w K-BRO: jaką technologię oferujemy?

K-BRO od prawie dekady działa aktywnie w branży. Dzięki temu zdążyliśmy wypracować wydajny system logistyczny. Zaopatrujemy się u zaufanych dostawców, którzy zapewniają nam produkty najwyższej jakości. Automatyka i napędy, które kupujesz w K-BRO są równoznaczne z niezawodnością, wytrzymałością i łatwą obsługą.

Postaw na nowoczesność w swoim miejscu pracy i zainwestuj w automatyczny napęd. Zadzwoń do nas i poznaj dokładnie naszą ofertę! Możesz się miło zaskoczyć.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w automatykę wjazdu?

Sprawna organizacja jest kluczem do sukcesu dla każdego zakładu pracy. Ręczna obsługa systemów wjazdowych jest bezcelowa – zwłaszcza jeśli niskim kosztem możemy ją zastąpić automatycznym napędem. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda upoważniona osoba będzie w stanie otworzyć bramę, szlaban czy rolety na zewnątrz budynku.

Nie musisz się już więcej martwić o zabezpieczenia czy organizację zewnętrznych elementów budynku. Dzięki zautomatyzowanym systemom od K-BRO jesteś w stanie obsługiwać je wszystkie nie wychodząc nawet z gabinetu.

Jakie napędy oferujemy w K-BRO?

Swoim klientom staramy się oferować możliwie jak najszerszy wybór automatyki. Zatem bez względu na to, czego konkretnie potrzebujesz – z pewnością znajdziesz to u nas. Oferujemy między innymi:

 

  • Napędy do szlabanów
  • Napędy do rolet

 

Wszystkie dostarczane przez nas systemy są zintegrowane, dzięki czemu będziesz mógł obsługiwać elementy infrastruktury w bardzo łatwy sposób. Postaw na wygodę i nowoczesność: pokaż pracownikom i klientom, że idziesz z duchem czasu. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Ile kosztuje automatyka wjazdu?

K-BRO oferuje automatykę w cenach dostosowanych do współczesnych potrzeb. Staramy się zapewniać szeroki wybór wszystkim klientom: zarówno tym, którzy dysponują dużym, jak i małym budżetem. Kwestia samej ceny automatyki jest czysto indywidualna. Wszystko zależy od rozmiarów, skomplikowania i reszty specyfikacji.

Jednak bez względu na to, co się interesuje – my zawsze staramy się dostarczyć Ci najlepszych rozwiązań w możliwie najniższej cenie. 

Kiedy warto zainwestować w napęd automatyczny?

Napędy automatyczne na wjeździe są w dzisiejszych czasach absolutnym standardem. Rzadko kiedy można spotkać się z placówką, która takowego nie posiada. Warto więc zadbać też o to, aby automatyka odznaczała się jak najwyższą jakością. Możemy Ci w tym pomóc! Opowiedz nam o swojej działalności, a my na tej podstawie doradzimy Ci, jaki produkt sprawdzi się najlepiej.

Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz – my możemy Ci jedynie wskazać drogę. Zapraszamy serdecznie do kontaktu: nasz wykwalifikowany zespół z radością pomoże Ci w wyborze optymalnej automatyki!