Ochrona przed słońcem – rolety Działdowo

Skuteczność rolet i ich uniwersalność opiera się na ich prostej konstrukcji, łatwej obsłudze oraz szerokiej gamie różnych rodzajów i kolorów. Są świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy zmniejszyć poziom wpadającego do pomieszczenia światła, a przy tym ozdobić pomieszczenie.

W naszej ofercie znajdziesz rolety w różnych wariantach kolorystycznych, stylistycznych i konstrukcyjnych. Zadzwoń do nas, a nasi konsultanci szczegółowo przedstawią ci ofertę dostępnych u nas rolet, a m.in. są to:

  • plisy – wyróżnia je możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia a w dodatku zadbania o poczucie prywatności,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości.

Praktyczna ozdoba ogrodu lub tarasu – markizy z Działdowa

Potrzebujesz cienia w swoim ogrodzie lub na tarasie? Idealnym rozwiązaniem będą markizy. Proste w obsłudze i skuteczne, dadzą ci cień dzięki czemu możesz komfortowo delektować się ciepłymi dniami cały czas przebywając na świeżym powietrzu.

Dobrze dobrane markizy potrafią nie tylko dać cień, ale i spełnią formę estetyczną, wkomponowując się w każde otoczenie. Od lat stawiamy na markizy, które zdecydowanie cechuje ponadczasowość, elegancja i funkcjonalność. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że nasze produkty będą służyć na długie lata, stale pasując a zarazem ozdabiając otoczenie w którym zostały zamontowane. Dodatkowo staramy się, aby nasze produkty odpowiadały wszelkim normom rynkowym oraz były proste i wygodne w obsłudze. Dlatego m.in. znajdziesz u nas markizy posiadające elektryczną regulację, która w 100 procentach ułatwi ci z nich korzystanie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Pozbądź się uporczywych owadów – moskitiery Działdowo

Głównym zadaniem moskitier jest nieprzepuszczanie jakichkolwiek owadów do pomieszczeń. To sprawdzony sposób na ochronę naszego domu lub biura przed tymi nieproszonymi gośćmi. W naszej ofercie posiadamy moskitiery: rolowane, plisowane, okienne ramkowe, drzwiowe skrzydłowe, drzwiowe przesuwne. Każde z nich wyróżnia inny sposób montażu, dlatego aby wybrać odpowiedni rodzaj zadzwoń do nas, a nasi specjaliści na pewno ci pomogą.