Rolety Lipno – zadbaj o prywatność w pomieszczeniu

Skuteczność rolet i ich uniwersalność opiera się na ich prostej konstrukcji, łatwej obsłudze oraz szerokiej gamie różnych rodzajów i kolorów. Nasi konsultanci przeprowadzą z tobą krótki wywiad dzięki czemu będą mogli dobrać rolety, które świetnie wkomponują się w twoje wnętrze oraz osłonią je przed nagrzaniem. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam wprowadzić do naszej oferty rolety, które są najskuteczniejsze, eleganckie oraz proste w obsłudze, dlatego znajdziesz u nas:

  • plisy – które wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny w górę lub dół,
  • rolety dzień noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia oraz w szybki sposób uzyskania prywatności,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon, dostępne są w różnych rodzajach tkanin oraz poziomie zaciemnienia,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości, świetnie chronią przed nadmiernym światłem oraz w prosty sposób można je dopasować do każdej okiennicy.

Markizy z Lipno – cień w każdym ogrodzie

Brakuje ci cienia w twoim ogrodzie? Markizy są idealnym rozwiązaniem. Pozwolą ci na stworzenie miłego i zaciemnionego miejsca, w którym można się delektować ciepłymi dniami. W naszej ofercie znajdziesz markizy, które na pewno sprostają twoim wymaganiom i przyniosą same korzyści. Nasze markizy wyróżnia funkcjonalność oraz elegancja, dlatego mogą być praktyczną częścią twojego ogrodu. Stawiamy również na nowoczesność, tym samym znajdziesz u nas elektryczne markizy, które pozwalają na komfortowe użytkowanie.

Jeśli jesteś zainteresowany zamontowaniem markiz w swoim ogrodzie – zadzwoń do nas. Nasi specjaliści przedstawią ci ofertę oraz podpowiedzą jakie markizy najlepiej sprawdzą się u ciebie. Dodatkowo krok po kroku przeprowadzą cię przez każdy etap naszej oferty i odpowiedzą na każde nurtujące ciebie pytanie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Lipno – świetna izolacja od owadów

Mało kto wie, ale moskitiery posiadają dwa zastosowania. Jednym z nich jest ochrona budynku przed owadami dostającymi się do pomieszczeń przez okno lub drzwi. W tym przypadku bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiednie moskitiery pod względem siatki oraz sposobu montażu, dlatego zalecamy konsultację z naszymi specjalistami. Podpowiedzą, jakie rodzaj montażu i moskitiery skutecznie zwalczy problem z nieproszonymi gośćmi.

Drugim zastosowaniem moskitiery jest regulacja pyłków w powietrzu, w pomieszczeniu. Dzięki swojej strukturze, stanowią swego rodzaju ochronę przed pyłkami, a tym samym pomieszczenia są zdecydowanie czystsze, a co za tym idzie – przyjaźniejsze wszelkim alergikom. W naszej ofercie znajdziesz moskitiery: