Żaluzje fasadowegwarantują idealną barierę przed promieniowaniem słonecznym. Natomiast odpowiednio dobrane do elewacji pozwalają na podniesienie walorów estetycznych całego budynku. Jest także bardzo funkcjonalny dodatek, który jest niezbędny zwłaszcza podczas letnich, słonecznych dni.

image

Żaluzje fasadowe – niezawodność i wysoka funkcjonalność

Żaluzja fasadowa umożliwia zmianę wyglądu fasady, wprowadzając nowoczesny design. Najczęściej produkt ten wytwarzany jest w dwóch uniwersalnych kształtach. Listwy mogą być w kształcie litery C o wyznaczonej szerokości lub mogą przypominać literę Z. Wyróżniają się łatwością montażu, lekką konstrukcję, a także bardzo atrakcyjnym wyglądem. Jednak to nie jedyne zalety, które wyróżniają żaluzje fasadowe. Cena odzwierciedla ich wysoką jakość oraz wytrzymałość.

Montaż żaluzji fasadowych pozwala na uzyskanie wyższej energooszczędności budynku. Aktualnie nowoczesne budownictwo opiera się na projektach, które mają zużywać jak najmniej ciepła, a jednocześnie wykorzystywać potencjał drzemiący w naturalnych źródłach energii. Dlatego też duże znaczenie ma oszkolenie południowej części budynku, aby dzięki temu wprowadzić dużą ilość naturalnego światła. Jednak może być to kłopotliwe zwłaszcza latem, gdy promieniowanie może okazać się zbyt intensywne. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się rolety fasadowe.

Jest to jeden z najpopularniejszych rozwiązań, który chroni przed nasłonecznieniem wnętrz oraz ich nadmiernym przegrzewaniem się. Żaluzje i rolety fasadowe stanowią doskonałą izolację oraz chronią zewnętrze przed nadmiernym hałasem, takim jak podmuchy wiatru, odgłosów dobiegających z ulicy. Dlatego montaż tego typu produktów jest doskonałą inwestycją w komfort mieszkania.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Żaluzje fasadowe jako eleganckie dopełnienie wnętrza

Nowoczesne żaluzje zewnętrzne fasadowe dostępne są w wielu zróżnicowanych kategoriach cenowych. Wynika to z wielu czynników, które wpływają na koszt, jaki ponieść trzeba za rolety fasadowe. Cena zależy między innymi od rozmiaru, a także dodatkowych udogodnień. Najwyższej jakości żaluzje fasadowe są gwarancją doskonałej jakości. Zapewniają one dużo lepszą ochronę przed słońcem aniżeli tradycyjne zasłony czy też rolety wewnętrzne.

Dzięki napędowi automatycznemu wraz z pilotem sterującym zwiększa się komfort ich użytkowania. Jest to rewelacyjne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku budynków, które wyróżniają się dużą ilością okien. Wybierając żaluzje fasadowe można znacząco obniżyć temperaturę panującą we wnętrzach, zwłaszcza latem. Zwiększa to komfort użytkowania pomieszczeń, podwyższa efektywność pracy, nauki czy odpoczynku. Są to zatem produkty, które idealnie nadają się do biura, obiektów użyteczności publicznej, lecz także sypialni, gabinetu, salonu czy kuchni. Produkty te wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. Dlatego mogą być rewelacyjną inwestycją na wiele lat. Dzięki możliwości łatwego montażowi oraz prostej obsługi nie są kłopotliwe nawet na osób starszych czy też dzieci.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image