Markiza boczna na balkon idealnie sprawdza się tego przypadku, kiedy pragniemy ochronić się nie tylko przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, lecz także przed wzrokiem sąsiadów czy też przechodniów. Co więcej markizy boczne sprawdzają się również w miejscach, gdzie występują silniejsze podmuchy wiatru. Zatem ogromną zaletą markiz bocznych jest ich wysoka funkcjonalność oraz walory estetyczne.

image

Markiza boczna na balkony

Markiza boczna balkonowa skutecznie ochroni przed promieniowaniem słonecznym, lecz również przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów, przechodniów oraz innych osób. Dodatkowo markizy boczne skutecznie ochraniają przed silnym wiatrem, który może być bardzo uciążliwy, w czasie przebywania w ogrodzie czy też na balkonie. Dzięki pionowemu, regulowanemu wysunięciu tkaniny z kasety, można bardzo precyzyjnie dopasować jej wielkość do indywidualnych potrzeb. Natomiast prosta konstrukcja markizy zapewnia bardzo komfortowe użytkowanie.

Nowoczesna markiza boczna do balkonu – niezbędna podczas lata

Markizy balkonowe boczne sprawdzają się rewelacyjnie zwłaszcza podczas zabudowy szeregowej budynków, gdzie istnieje nieduża odległość pomiędzy sąsiednimi balkonami. Dlatego konieczne jest poszukiwanie rozwiązań, które zwiększą intymność oraz prywatność wszystkich mieszkańców. Dzięki markizie bocznej można w sposób prosty oraz komfortowy ochronić się przed niechcianymi spojrzeniami. Montaż markiz bocznych realizuje się przez mocowanie kasety do pionowej ściany budynku. Może być to zarówno balkon, taras, lecz również dowolna ściana na zewnątrz budynku. Natomiast sterowanie markizy odbywa się z wykorzystaniem mechanizmu sprężynowego. Dzięki czemu można z dużą łatwością i z wykorzystaniem małej siły przesuwać markizy na dowolną odległość. Tym samym podczas zmiany kierunku padających promieni słonecznych markiza balkonowa może zmienić swoje położenie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Markiza boczna dopasowana do wielkości balkonu

Markiza boczna balkonowa na wymiar idealnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku, kiedy balkon lub taras charakteryzują się niestandardową wielkością. Wówczas można idealnie dobrać wielkość produktu do wielkości przestrzeni. Jest to komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu markiza, idealnie wpisze się w charakter budynku oraz odpowiada na potrzeby mieszkańców.

Dlatego też niezwykle popularna w blokach oraz domach jednorodzinnych jest balkonowa boczna montaż której można przeprowadzić samodzielnie. W celu zamontowania markizy do ściany niezbędne są jednak podstawowe narzędzia, takie jak wiertarka, wkrętarka, poziomica, a także młotek. Natomiast dzięki szczegółowej instrukcji dołączonej do opakowania, a także wszystkim niezbędnym elementom montującym, sam montaż nie jest trudnym zadaniem. Można zatem wspierać się o intuicyjną instrukcję obrazkową, która zawiera wszystkie poszczególne etapy montażu.

Szeroka gama kolorystyczna markiz bocznych

Markizy boczne dostępne są bardzo wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu w kreatywny sposób można wykorzystać je we własnym ogrodzie, na balkonie czy tarasie. Co więcej istnieje również możliwość wyboru kolorystyki kasety. Dzięki czemu markizy można idealnie dopasować do elewacji budynku oraz stylistyki balkonu. Co więcej markizy boczne cechują się wzmocnioną konstrukcją stworzoną z ekstrudowanego aluminium. Dzięki czemu są to produkty bardzo trwałe, odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a nawet silnego wiatru. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów markizy zawsze wyglądają na czyste i zadbane. Wszelkie zanieczyszczenia oraz kurz można z łatwością usunąć.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image