Rolety Ostróda – plisy, rolety rzymskie i materiałowe

Rolety są najlepszym sposobem na regulowanie światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia. Proste w obsłudze a do tego najczęściej będące dodatkiem do stylizacji pomieszczenia. Dzięki swojej powszechności, rolety podzielono na różne rodzaje, a każdy z nich nie tylko różni się wyglądem, ale i zastosowaniem. W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć:

  • plisy – spośród rolet czy żaluzji plisy wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień i noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości.

Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta oraz pomóc mu dopasować rolety w taki sposób, aby w pełni oddawały charakter pomieszczenia a przy tym odpowiednio chroniły pokój przed promieniami słonecznymi.

Markizy z Ostródy – świetne do ogrodów i na tarasy

Markizy pomogą ci szybko i praktycznie stworzyć w ogrodzie lub na tarasie zacienioną przestrzeń, w której możesz cieszyć się ciepłymi dniami, cały czas będąc na świeżym powietrzu. W naszym asortymencie znajdziesz markizy, które wkomponują się w każdą przestrzeń a ich niepowtarzalna elegancja i funkcjonalność sprawia, że używanie markiz nie było prostsze. Przede wszystkim stawiamy na innowacyjność, dlatego znajdziesz u nas również markizy z elektryczną regulacją. Zapewniają one komfortowe użytkowanie w każdych warunkach.

Jeśli szukasz szerokiego wyboru markiz na terenie Ostródy lub okolic – zadzwoń. Nasi specjaliści pomogą ci dobrać odpowiednią markizę oraz umówią dokładny termin instalacji. A w razie jakichkolwiek pytań – na pewno udzielą szczegółowej odpowiedzi.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl