Zarówno taras jak i balkon mogą znacznie podnieść jakość korzystania z nieruchomości oraz komfort mieszkania. Jednak aby stworzyć przestrzeń do relaksu warto ograniczyć ilość wpadającego światła słonecznego. W tym celu idealnie sprawdzają się markizy ogrodowe, które nie tylko minimalizują ilość promieni słonecznych, lecz także chronią przed deszczem i wiatrem.

image

Markiza ogrodowa – szerokie zastosowanie i duży wybór modeli

Markiza ogrodowa to produkt, który nie tylko wykorzystuje się w ogródkach restauracyjnych, witrynach sklepowych czy też domkach letniskowych. Tym samym markizy ogrodowe mogą zostać zamontowane w każdym ogrodzie, a także na tarasie czy balkonie. Szeroki asortyment markiz ogrodowych oraz tarasowych sprawia, że wiele osób ma duże trudności podczas podjęcia ostatecznej decyzji zakupowej.

Jednymi z najpopularniejszych markiz ogrodowych są markizy balkonowe, markizy boczne oraz tarasowe. Wszystkie te produkty sprawiają, że z łatwością można uzyskać przestrzeń idealną do relaksu po ciężkim dniu. Wystarczy montaż właściwej osłony, aby cieszyć się błogim cieniem, a także komfortową temperaturą, nawet w upalne dni. Markizy są znacznie lepsze aniżeli firany, zasłony czy też rolety. Potrafią zapewnić ochronę przeciwsłoneczną nawet na bardzo dużej powierzchni, takiej jak taras czy balkon. Dodatkowo wykorzystując markizy można także wybudować trwałe zadaszenie. Istnieją modele, które można demontować na okres zimowy, ale również takie, które mogą stanowić zasłony przez cały rok.

Składana markiza ogrodowa wykorzystywana jest zatem w szczególności na trasach oraz balkonach. W przypadku porywistego wiatru lub silnych opadów deszczu z łatwością można ją złożyć. Natomiast podczas upalnej pogody bez problemu można stworzyć z niej zadaszenie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Nowoczesne i innowacyjne markizy ogrodowe

Markizy ogrodowe boczne należą do jednych z najbardziej nowoczesnych markiz. Wykorzystuje się je zwłaszcza w przypadku domów szeregowych, lecz także wszędzie tam, gdzie odległość między balkonami sąsiadów jest niewielka. Wykorzystując markizy boczne można skutecznie odgrodzić się od wzroku sąsiadów, lecz także ograniczyć ilość podmuchów wiatru i słońca.

Najbardziej popularna markiza ogrodowa dwustronna pełni nie tylko funkcje użytkowe, także wygląda rewelacyjnie. Tym samym może stanowić elegancką ozdobę tarasu lub balkonu. Markiza ogrodowa elektryczna jest z kolei rozwiązaniem idealnym dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę użytkowania. W przypadku markiz elektrycznych konieczne jest podłączenie do instalacji elektrycznej. Natomiast rozsuwanie oraz zasuwanie markizy odbywa się za pomocą dołączonego pilota. Tym samym nie ma konieczności używania siły czy nawet wstawania z fotela, aby zasunąć markizy.

Markizy ogrodowe w dobrej cenie

Coraz więcej klientów wybiera nowoczesne markizy ogrodowe cennik prezentuje ich ceny, które są bardzo atrakcyjne. Co więcej produkty te umożliwiają nie tylko zacienianie przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz, lecz również ograniczanie nagrzewania się pomieszczeń. Co więcej dzięki przyleganiu do balkonu lub tarasu mogą stanowić idealną ozdobę elewacji. Istnieje także możliwość wykorzystania markiz bocznych w celu oddzielenia strefy wypoczynkowej od ogrodowej. Jednocześnie w ten sposób można uchronić się przed intensywnym wiatrem.

Tanie markizy ogrodowe są zatem idealną inwestycją, także na ogródki działkowe, na których wiele osób szuka wypoczynku i relaksu. Dodatkowo intensywne słońce może niszczyć meble i materiały wypoczynkowe. Tym samym dzięki markizom ogrodowym można obniżyć koszty związane z renowacją całego tarasu.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image