Żaluzje drewniane stanowią jeden z najbardziej ekskluzywnych systemów osłon, który pasuje zarówno do małych, średnich jak i dużych okien. Żaluzje umożliwiają bardzo precyzyjną regulację ilości wpadającego światła. Ponadto zatrzymują temperaturę wewnątrz oraz pozwalają na ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń. Dzięki bogatej kolorystyce drewnianych żaluzji można idealnie dopasować je do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej.

image

Drewniane żaluzje – ekskluzywna dekoracja okna

Żaluzje drewniane to bardzo ciekawe rozwiązanie dekoracyjne, które nie tylko chroni wnętrze od promieni słonecznych, lecz również wprowadza do niego bardzo nowoczesny i efektywny akcent. Jest to produkt, który doskonale sprawdza się w salonie, sypialni, a także wszystkich innych pomieszczeniach. Wynika to z dużej uniwersalności tych typów przesłon. Wprowadzają do wnętrza wyjątkowy styl, a jednocześnie klasyczny design. Tym samym sprawdzają się w różnych typach pomieszczeń, niezależnie od ich aranżacji. Żaluzje drewniane w salonie sprawdzają się doskonale, zwłaszcza w przypadku, kiedy pomieszczenie to usytuowane jest od strony południowej.

Prosta konserwacja żaluzji drewnianych

Żaluzje drewniane na okno stanowią bardzo klasyczny element wyposażenia. Drewno to surowiec o bardzo wysokich walorach estetycznych. Tym samym żaluzje drewniane doskonale podkreślają charakter każdej przestrzeni. Są oryginalne, a jednocześnie niezwykle uniwersalne. Jednakże podobnie jak inne produkty wykonane z drewna mogą gromadzić kurz. Dlatego konieczne jest regularne odkurzanie żaluzji. Wystarczy do tego zwykła ściereczka, najlepiej zwilżona wodą lub też specjalnym preparatem do czyszczenia drewna. Można również wykorzystać specjalnie wyprofilowaną zmiotkę do kurzu, która nie doprowadzi do porysowania powierzchni lameli, a jednocześnie ułatwi dostęp do trudnych w czyszczeniu zakamarków. Usuwanie zanieczyszczeń z lameli drewnianych jest bardzo proste i nie wymaga dużo czasu. Utrzymując ich czystość można poprawić jakość powietrza w całym pomieszczeniu.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Żaluzje drewniane dopasowane do wielkości okna

Nowoczesne żaluzje drewniane na wymiar umożliwiają dobranie wielkości produktu do wymiarów okna. Dzięki temu żaluzje idealnie przylegając będą do stolarki okiennej, pozwalając na dowolną regulację ilości wpadającego światła. Niezbędne jest jednak pobranie właściwych wymiarów okna, aby na tej podstawie dokonać zakupu żaluzji. Możliwe jest również wybranie dowolnej szerokości żaluzji.

Żaluzja tarasowa drewniana umożliwia także swobodne sterowanie ułożeniem lameli. Dzięki temu można zmienić ich pozycję z poziomej do pionowej. Niezwykle ważne są także pozostałe elementy wykończeniowe, do których zalicza się pokrętło, obciążnik sznurka, a także maskownica rynny górnej. Dzięki zastosowaniu mechanizmu ręcznego lub elektrycznego uzyskuje się płynną regulację osłonami żaluzji. Mechanizm elektryczny jest niezwykle pomocny zwłaszcza w budynkach o dużej powierzchni, a także wówczas, kiedy rozmieszczenie okien uniemożliwia stosowanie tradycyjnego sznurka, łańcuszka lub patyka.

Wybierając nowoczesne żaluzje drewniane cena których jest niezwykle atrakcyjna, można uzyskać ekskluzywny charakter swojego wnętrza. Żaluzje drewniane są dedykowane zwłaszcza dla osób, które cenią naturalne piękno, a także pragną uzyskać niepowtarzalny wystrój wnętrza. Bogata wersja kolorystyczna żaluzji drewnianych umożliwia dopasowanie ich koloru i stylu to wystroju wnętrza. Interesujące wzory, a także niebanalne odcienie żaluzji drewnianych są wytworem samej natury. Dzięki czemu cechują się niepowtarzalnym urokiem i pięknym.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image