Skuteczna ochrona przed słońcem – rolety Świecie

Rolety w prosty sposób pomogą ci zniwelować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Dodatkowo są proste w obsłudze, a ich różne rodzaje kolorystyczne i konstrukcyjne sprawiają, że wkomponują się w każde wnętrze. K-bro stawia na rolety wysokiej jakości, dzięki czemu nasze produkty służą na długie lata, a montaż rolet ze Świecia nigdy nie był prostszy.

Dzięki wieloletniej pozycji na rynku wiemy jak bardzo ważne jest, aby sprostać wszelkim wymaganiom klienta, dlatego posiadamy szeroki asortyment różnego rodzaju rolet:

  • plisy – wyróżnia je możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny w górę lub dół,
  • rolety dzień-noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia oraz w szybki sposób uzyskania prywatności,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon, dostępne są w różnych rodzajach tkanin oraz poziomie zaciemnienia,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości, świetnie chronią przed nadmiernym światłem oraz w prosty sposób można je dopasować do każdej okiennicy.

Praktyczna dekoracja ogrodu lub tarasu – markizy ze Świecia

Markizy to proste i praktyczne rozwiązanie, aby we własnym ogrodzie lub tarasie stworzyć miłe, zacienione miejsce, w którym będzie można delektować się ciepłymi dniami.  W naszej ofercie znajdziesz markizy, które na pewno sprostają twoim wymaganiom i przyniosą same korzyści. Nasze produkty wyróżniają się na rynku elegancją i funkcjonalnością. Dzięki takiemu połączeniu markizy, które instalujemy, urzekają nie tylko swoim wyglądem, ale i łatwą obsługą. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz markizy z elektryczną regulacją, które w zupełności wynoszą poczucie komfortu na wyższy poziom.

Jeśli w prosty sposób chcesz stworzyć idealne miejsce do relaksu w swoim ogrodzie lub na tarasie – zadzwoń do nas. Nasi specjaliści przedstawią ci naszą ofertę oraz podpowiedzą jakie markizy najlepiej sprawdzą się u ciebie. Dodatkowo krok po kroku przeprowadzą cię przez każdy etap naszej oferty i odpowiedzą na każde nurtujące ciebie pytanie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Całodobowa ochrona przed owadami – moskitiery Świecie

Głównym zadaniem moskitier jest ochrona pomieszczenia przed przedostaniem się wszelkich owadów do pomieszczenia. Moskitiery montuje się w okiennicach lub drzwiach. W naszej ofercie możesz znaleźć moskitiery:

  • rolowane,
  • plisowane,
  • okienne ramkowe,
  • drzwiowe skrzydłowe,
  • drzwiowe przesuwne.