Markizy tarasowe boczne są to produkty, które mogą bardzo skutecznie chronić przed promieniami słonecznymi. Jednocześnie umożliwiając tworzenie przestrzeni intymnej, ograniczając spojrzenia sąsiadów czy też przychodniów. Ogromną zaletą markiz tarasowych bocznych jest także ich funkcjonalność. Dzięki pionowemu wysuwaniu tkaniny można dostosować ją do własnych potrzeb. Natomiast prosta konstrukcja markizy zapewnia łatwą obsługę.

image

Markiza tarasowa boczna – skuteczna ochrona przed słońcem

Markizy tarasowe boczne są idealnym wyborem, zwłaszcza podczas zabudowy szeregowej budynków. Wówczas istnieje tylko nieduża odległość między sąsiadującymi balkonami. To zaś sprawia, że mieszkańcy nie mają zapewnionej wystarczającej prywatności. W takim wypadku warto zakupić markizy tarasowe boczne ceny tego typu produktów są niezwykle atrakcyjne. Zatem markizy tarasowe łączą w sobie wysoką funkcjonalność oraz niską cenę. Najczęściej nowoczesna markiza tarasowa boczna montowana jest za pomocą kasety pionowej do ściany tarasu lub balkonu. Wzmocniona konstrukcja zapewnia trwałość produktu, nawet w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz porywów wiatru. Niezwykle korzystna jest również możliwość indywidualnego dopasowania stopnia rozwinięcia markizy. Sterowanie realizowane jest z wykorzystaniem mechanizmu sprężynowego lub ręcznie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych mechanizmów wewnętrznych zwijanie oraz rozwijanie morskie z tarasowej bocznej jest niezwykle proste. Tym samym nawet dziecko będzie w stanie poradzić sobie z tego typu czynnością.

Markiza tarasowa boczna jako element przytulnego tarasu

Niezwykle efektownie prezentuje się przed domem markiza tarasowa boczna cena odzwierciedla najwyższą jakość tego typu produktu. Markizy tarasowe dają możliwość stworzenia w prosty sposób przestrzeni na tarasie przeznaczonej do rekreacji lub odpoczynku. Produkty tego typu wykorzystywane są najczęściej w przypadku tarasów, które narażone są na spojrzenie wścibskich sąsiadów lub też przechodniów. Dodatkowo markiza tarasowa boczna może chronić także przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Są to przede wszystkim nadmierne promieniowanie słońca oraz silne wiatry. To właśnie markiza boczna stanowi osłonę dla mebli ogrodowych, leżaka, lub też miejsca w ogrodzie przeznaczonego do wypoczynku. Jest to produkt bardzo funkcjonalny, który z dużą łatwością można zwijać i rozwijać, dopasowując jego wielkość do własnych potrzeb.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Markiza tarasowa boczna dostępna w wielu kolorach

Poza wysoką funkcjonalnością markizy tarasowe boczne dostępne są w bardzo wielu wariantach kolorystycznych. Jest to niezwykle istotny aspekt, aby mogły one dopasować się do charakteru tarasu oraz estetyki całego budynku. Dlatego klienci mogą dobrać kolor konstrukcji markizy, a także materiału cieniującego. Podczas wyboru kolorystyki konstrukcji warto brać pod uwagę kolor elewacji, a także kolorystykę pozostałego wyposażenia znajdującego się na tarasie. W ten sposób można stworzyć spójną przestrzeń do relaksu, która wyróżniać się będzie wysokimi walorami estetycznymi. Natomiast materiał cieniujący markiz tarasowych bocznych to produkt stworzony z najwyższą starannością kropka Dzięki temu zapewnia się jego trwałość oraz odporność na działanie promieniowania słonecznego. Promienie UV nie powodują wyblaknięcie tkaniny oraz utraty jej naturalnego koloru. Co więcej dzięki odpowiedniemu materiałowi markiza prezentuje się doskonale przez cały sezon. Wszelkie zanieczyszczenia oraz inne nieczystości nie przywierają do powierzchni markizy.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image