Aranżacja okien wpływa na estetykę całego mieszkania. Wybierając nowoczesne produkty z zakresu wyposażenia okien można nie tylko zyskać wyjątkowe walory estetyczne, lecz także komfort i funkcjonalność. Doskonale sprawdzają się rolety w kasecie, które nie tylko chronią prywatność, lecz również skutecznie ograniczają ilość wpadającego do wnętrza światła. Wysoka jakość wykonania oraz stosowanie wyselekcjonowanych materiałów sprawiają, że dostępne w ofercie rolety w kasecie stanowić mogą idealny dodatek do każdego wnętrza.

image

Rolety w kasecie – funkcjonalność i wygoda

Rolety wewnętrzne są obecnie standardem wyposażenia zarówno mieszkań jak i pomieszczeń biurowych. Dzięki nim można skutecznie zabezpieczyć wnętrze przed zbyt dużą ilością promieni słonecznych. Jednocześnie rolety okienne w kasecie pozwalają na ochronę prywatności. Jest to szczególnie istotne, kiedy mieszkanie znajduje się na niższej kondygnacji budynku, a tym samym mieszkańcy narażeni są na liczne spojrzenia przechodniów. Poza wysoką funkcjonalnością rolety w kasecie są także niezwykle dekoracyjnym produktem. Dostępne w ofercie rolety w kasecie z prowadnicami oferowane są w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, a także wielu wzorach. Dzięki temu mogą dopełniać aranżację każdego wnętrza. Bardzo często stanowią również alternatywę dla tradycyjnych zasłon oraz firanek. Jednakże w odróżnieniu do nich są znacznie prostsze w eksploatacji, gdyż nie wymagają zdejmowania, na przykład w celu wyczyszczenia. Nie ma również konieczności montażu karniszy na ścianach lub też wykonywania jakichkolwiek innych nawiertów.

Samodzielny montaż rolet w kasecie

Montaż rolety w kasecie jest niezwykle prosty. Nie wymaga również konieczności stosowania zaawansowanych narzędzi czy też posiadania specjalistycznej wiedzy. Roleta wewnętrzna w kasecie wyposażona jest w dwie prowadnice, które mają na celu zakrywanie obrzeży materiału. Dzięki tak specyficznej konstrukcji roleta w kasecie skutecznie zabezpiecza tkaninę przed zniszczeniem w czasie eksploatacji. Ponadto kasety sprawiają, że w trakcie zwijania rolety nie dochodzi do marszczenia się lub zakrzywiania materiału. Pozwala to również na zabezpieczone rolety przed nagłymi porywami wiatru, zwłaszcza w przypadku, kiedy okno jest uchylone lub otwarte. Nie pojawia się wówczas nieprzyjemny dźwięk uderzenia rolety o stelaż okna czy też o szybę. Konstrukcja rolet w kasetach jest niezwykle stabilna, przez to cała roleta jest unieruchomiona. Co więcej montaż rolety w kasecie z prowadnicami jest bezinwazyjny, bez konieczności wykonywania nawiertów. Nowoczesne rolety zaciemniające w kasecie można montować do okien aluminiowych, PCV, a także tradycyjnych okien drewnianych. Prosta budowa rolety w kasecie sprawia również, że produkt jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Modna aranżacja okna z wykorzystaniem rolety w kasecie

Modne rolety w kasecie z prowadnicami wykorzystywane są w aranżacjach najbardziej ekskluzywnych i nowoczesnych wnętrz. Dodają eleganckiego stylu, a także pozwalają na eksperymentowanie fakturą oraz kolorami. Rolety w kasecie płaskiej wyróżniają się także prostym montażem oraz nowoczesnym designem. Dzięki zastosowaniu dodatkowych kaset produkty cechują się wyższą żywotnością ze względu na skuteczną ochronę brzegów materiału. Idealnie wkomponują się w nowoczesne wnętrza, a także klasyczne pomieszczenia. Dlatego też w każdym pomieszczeniu może zostać zamontowana roleta w kasecie cena której jest bardzo atrakcyjna. Dlatego też tanie rolety w kasecie są idealnym dodatkiem do wnętrza, a zwłaszcza do pomieszczeń, które zlokalizowane są od strony południowej budynku, gdzie nasłonecznienie jest najwyższe.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image