Wykorzystując żaluzje do okien dachowych można z łatwością regulować ilość światła napływającego do pomieszczenia. Dzięki zmianie kąta nachylenia lameli tworzy się także wyjątkowy nastrój. Tym samym żaluzje na oknach dachowych nie tylko chronią przed promieniowaniem słonecznym, lecz także stanowią element dekoracyjny. Co więcej boczne prowadnice umożliwiają jeszcze lepsze zaciemnienie wnętrza, a ponadto pozwalają obrócić skrzydło okna nawet przy zaciągniętych żaluzjach.

image

Uniwersalne żaluzje na okna dachowe

Dzięki klasycznemu i ponadczasowemu charakterowi żaluzje, mimo upływu czasu, cieszą się ogromną popularnością. Można dopasować je do indywidualnego wystroju swojego wnętrza, zyskując nie tylko możliwość kontroli światła, lecz również zwiększając walory estetyczne pomieszczenia. Nowoczesne żaluzje dedykowane do okien dachowych mieszczą w sobie najbardziej innowacyjne rozwiązania, gwarantując tym samym szereg właściwości użytkowych. Modele przeznaczone do okien dachowych cechują się solidną, a jednocześnie bardzo lekką konstrukcją.

Dzięki temu doskonale utrzymują się na swoim miejscu, a jednocześnie pozwalają na prostą obsługę. Dzięki czemu można dopasować kąty nachylenia listew zgodnie ze swoimi potrzebami, aby do wnętrza wpadała tylko określona ilość światła. Żaluzje nie sprawiają problemów w zakresie utrzymania czystości. Co więcej można stosować je nawet w tych pomieszczeniach, gdzie utrzymuje się wysoki poziom wilgoci. Będzie to kuchnia, łazienka, a nawet przestrzeń magazynowa.

Prosty montaż żaluzji na okna dachowe

Żaluzja do okien dachowych została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie chronić przed słońcem, pełniąc jednocześnie funkcje dekoracyjne. Dlatego podczas produkcji wykorzystane zostały tylko materiały najwyższej jakości, zapewniające produktom trwałość i odporność na użytkowanie. Żaluzje do okien dachowych cechują się także stosunkowo prostym montażem. Montuje się je do ściany, sufitu lub też pomiędzy ścianami, w zależności od ustawienia okna. Jedną z najprostszych metod montażu żaluzji jest metoda na wcisk (Pick&Click). Wówczas przykręca się tylko specjalne uchwyty w prawym oraz lewym rogu. Koniecznie jest także przymocowanie do nich bocznych prowadnic oraz przykręcenie śrub. Niezbędne jest również przykręcenie uchwytu pozycjonującego do prawej bocznej prowadnicy. Żaluzje zostały skonstruowane w taki sposób, aby gwarantowały szczelność, funkcjonalność oraz solidne wykonanie. Montaż żaluzji nie wymaga natomiast doświadczenia w tym zakresie, gdyż posiłkować można się instrukcją w montażu dołączoną do opakowania. Instrukcja w bardzo prosty i intuicyjny sposób prezentuje w jaki sposób powinny przebiegać kolejne kroki podczas montażu.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Czyszczenie i konserwacja żaluzji w oknach dachowych

Cena żaluzji do okien dachowych jest bardzo atrakcyjna, co decyduje o popularności tego typu produktów. Dodatkowo walory dekoracyjne pozwalają na umieszczenie żaluzji dachowych w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia. Produkty te wyróżniają się również minimalnym wkładem pracy w zakresie utrzymania czystości. Podstawową czynnością niezbędną w zakresie czyszczenie żaluzji jest regularne usuwanie z nich kurzu. Można to wykonać nawet bez wykorzystania specjalistycznych środków. Idealnie sprawdza się ściereczka z mikrofibry. Natomiast w przypadku mocniejszych zabrudzeń wykorzystać można wilgotną ściereczkę z dodatkiem lekkiego detergentu. Ze względu na wysoką jakość materiału żaluzje nie udlegają zniszczeniu nawet po wielokrotnym myciu oraz czyszczeniu.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image