Rolety Lubawa – dadzą cień i ozdobią każde pomieszczenie

Do pomieszczenia wpada za dużo światła słonecznego? Postaw na rolety! W naszej ofercie znajdziesz rolety, które idealnie wkomponują się każde pomieszczenie , a dodatkowo staną się delikatnym dodatkiem podkreślającym urok wnętrza. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz:

  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości, świetnie chronią przed nadmiernym światłem oraz w prosty sposób można je dopasować do każdej okiennicy,
  • rolety dzień noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia oraz w szybki sposób uzyskania prywatności,
  • plisy – które wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny w górę lub dół,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon, dostępne są w różnych rodzajach tkanin oraz poziomie zaciemnienia.

Zapewniamy, że każdy z naszych produktów cechuje wysoka jakość wykonania, która przekłada się na długie lata użytkowania produktu.

Markizy z Lubawy – dadzą schronienie w upalne dni

Jeśli w twoim ogrodzie nie ma cienia to markizy będą idealnym rozwiązaniem. Nie tylko pozwolą ci napawać się w cieniu pięknym dniem, ale i staną się częścią ozdobną twojego ogrodu. Nasze markizy cechuje ponadczasowość, a co za tym idzie innowacyjne rozwiązania, które ułatwią ci korzystanie z osłony przed słońcem. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz markizy sterowane elektrycznie, co w wygodny sposób pozwala na ich użytkowanie. Zadzwoń do nas, a nasi eksperci doradzą ci jakie marki będą najlepsze w twoim ogrodzie oraz umówią termin montażu. Krok po kroku przeprowadzą cię przez każdy etap naszej oferty oraz odpowiedzą na każde pytanie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Lubawa – wygraj z owadami oraz pyłkami w mieszkaniu

Moskitiery są najlepszy sposobem na walkę z owadami przedostającymi się do budynku przez okna lub drzwi. Dzięki nim ten problem minie, a ty będziesz mógł cieszyć się spokojem nie tylko w nocy, ale i za dnia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wybór najlepiej sprawdzających się i uniwersalnych rodzajów moskitier, dlatego w naszej ofercie znajdziesz moskitiery:

Dodatkowo moskitiery oprócz ochrony przed owadami, służą do regulacji pyłków w powietrzu. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy. W znacznym stopniu poprawią jakość powietrza, a tym samym pozwolą na swobodne korzystanie z pomieszczenia. Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści pomogą ci w wyborze właściwych moskitier oraz umówią termin instalacji.