Żaluzje bambusowe łączą w sobie funkcjonalność, estetykę oraz styl eco. Wykorzystując bambus w aranżacjach okiennych można w prosty sposób stworzyć orientalną atmosferę. Żaluzje bambusowe charakteryzują się bardzo wysokimi walorami estetycznymi oraz wyraźnie widocznym układem słojów. Wszystko to dzięki niesamowitym surowcom naturalnym, z których powstają żaluzje. Wykorzystanie dodatkowej warstwy farby uwydatnia naturalny kolor i kształt słojów drzewa bambusowego, a jednocześnie poprawia trwałość oraz użyteczność żaluzji.

image

Nowoczesne żaluzje bambusowe na wymiar

Aby uzyskać komfort termiczny we wnętrzach, a jednocześnie kontrolować ilość wpadającego światła warto wykorzystać nowoczesne żaluzje bambusowe do okien. Jest to proste, uniwersalne rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w charakter nowoczesnych mieszkań nastawionych na minimalizm oraz styl eko. Jednakże żaluzje bambusowe mogą z powodzeniem zamienić popularne żaluzje aluminiowe, stając się unikalnym dodatkiem wnętrza.

Żaluzje bambusowe na wymiar umożliwiają idealne dopasowanie do wielkości okna. W ten sposób nie dochodzi do pozostawienia pustej przestrzeni lub też do wystawiania żaluzji za ramę okienną. Żaluzje na wymiar doskonale sprawdzają się także w przypadku bardzo niestandardowych okien, zarówno o bardzo dużych jak i mniejszych rozmiarach.

Żaluzja bambusowa - skuteczna ochrona przeciwsłoneczna

Stylowa żaluzja bambusowa to produkt najwyższej jakości, który mieści w sobie najwyższą jakość oraz naturalny wygląd. Drewno bambusowe jest jednak nie tylko bardzo estetyczne lecz również trwałe. Wyróżnia się szczególną odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, wilgotność oraz silne promieniowanie UV. Tym samym żaluzje bambusowe nie zmieniają swojego koloru nawet po wielu latach użytkowania.

Idealnie sprawdzają się żaluzje bambusowe w salonie, zwłaszcza jeżeli znajduje się on od strony południowej. Wówczas promieniowanie słoneczne jest najbardziej intensywne. Może ono powodować nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń. Dlatego stosując żaluzje bambusowe można bardzo precyzyjnie określać ilość światła, które wpada do wnętrza. Tym samym w prosty sposób można ograniczać nadmierne uczucie gorąca w letnie dni.

Niezwykle duże różnorodność charakteryzuje żaluzje bambusowe cena których uzależniona jest od ich szerokości. Zazwyczaj węże lamele dedykowane są do mniejszych pomieszczeń, takich jak biuro, pokój dziecka. Natomiast warto wykorzystać szersze żaluzje bambusowe na balkon, ale również w restauracji, kawiarni, czy też większej przestrzeni biurowej. Podczas doboru szerokości żaluzji do okna należy kierować się zatem rodzajem pomieszczenia, a także jego wielkością. Szersze lamele znacznie lepiej prezentują się w przypadku większych okien oraz większych przestrzeni.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Oryginalne bambusowe żaluzje do wnętrza

Zastosowanie naturalnego surowca do produkcji wyróżnienia żaluzje bambusowe opinie klientów potwierdzają ich najwyższą jakość. Bambusowe lamele to także lekki produkt o prostej konstrukcji. Dlatego komponują się one rewelacyjnie w klasycznych wnętrzach, nowoczesnych, a także minimalistycznych. Są niezwykle uniwersalne, a jednocześnie nie wychodzą z mody ze względu na swój naturalny charakter. Lamele bambusowe tworzone są tylko z najbardziej wyselekcjonowanych komponentów. Zapewnia to ich trwałość oraz nietuzinkowy wygląd. Charakteryzują się również prostym montażem, który można przeprowadzić samodzielnie. Dodatkowo żaluzje bambusowe są bardzo proste w utrzymaniu czystości. Wystarczy wycierać je ściereczką z mikrofibry lub wykorzystać szczotkę z miękkim włosiem.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image