Moskitiery drzwiowe przesuwne to osłony przed owadami polecane do dużych okien, wnęk balkonowych oraz tarasów. Stanowią idealną ochronę przed insektami oraz sprawdzą się jako zabezpieczenie przed kurzem i pyłkami unoszącymi się w powietrzu. Wietrzenie pomieszczeń dzięki moskitierom drzwiowym przesuwnym będzie przyjemne i skuteczne.

Cechy i funkcje moskitiery drzwiowej przesuwnej

Rama moskitiery drzwiowej przesuwnej wykonana jest z aluminium, co gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne, w tym wysoką temperaturę i duże nasłonecznienie oraz wszelkie wygięcia i zniekształcenia. Stabilna i sztywna konstrukcja to ogromna zaleta osłon przed owadami, szczególnie w przypadku moskitier o dużych rozmiarach.

Siatka w moskitierach drzwiowych przesuwnych jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, stanowi doskonałą ochronę przed owadami oraz utrzymuje właściwą cyrkulację powietrza. Dzięki moskitierom przesuwnym można pozostawić otwarte drzwi balkonu lub tarasu przez wiele godzin, także nocą. Osłony okienne to świeże powietrze pozbawione owadów i pyłków.

image

Moskitiery drzwiowe przesuwne - do jakich okien?

Bez względu na to, jaki typ okien balkonowych lub tarasowych zostanie zamontowany w budynku, można z powodzeniem instalować moskitiery drzwiowe przesuwne. Moskitiery stają się coraz bardziej powszechne, szczególnie te dla dużych przeszkleń. Ochrona przestrzeni domowej przed owadami w tym przypadku jest bardzo istotna. Trudno wyobrazić sobie korzystanie z salonu i tarasu, kiedy nie możemy skutecznie zabezpieczyć się przed muchami, komarami, czy innymi insektami. 

Lekkie konstrukcje aluminiowe moskitier przesuwnych można instalować w każdym oknie. Osłony przesuwne są wytrzymałe i spełniają swoje zdanie nawet wtedy, gdy często korzystamy z uroków przebywania na balkonie, wielokrotnie przeciągając siatkowe skrzydło.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery drzwiowe przesuwne – dlaczego warto wybrać?

Drzwi moskitiery przesuwnej wykonywane są w taki sam sposób, jak moskitiery skrzydłowe. Jedyną różnicą konstrukcyjną jest brak zawiasów, zamiast których zastosowane są specjalne okucia oraz szyna górna i dolna. W niektórych systemach szyna zaprojektowaną jest po obwodzie moskitiery. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykonać dużo szersze osłony. Takie rozwiązanie daje nam pełne wykorzystanie przestrzeni na balkonie lub tarasie w momencie otwierania moskitiery.

Standardowe kolory ramek moskitier drzwiowych to: biały, brąz czekoladowy, ciemny brąz (bagienny), antracyt, złoty dąb i orzech. Kolorystykę ramki z powodzeniem można dobrać do każdego wnętrza lub designu balkonu, czy też tarasu. Barwy z palety RAL to dodatkowa korzyść w projektowaniu wystroju domu i mieszkania. 

Moskitiery drzwiowe przesuwne wyposażone są w uniwersalne zaczepy i uchwyty montażowe nadające się do wszystkich typów drzwi balkonowych i tarasowych. System przesuwny pozwala na swobodne korzystanie z moskitiery, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Elementy montażowe moskitiery odporne są na różnego rodzaju zanieczyszczenia – piasek, kurz i wodę opadową. Wysokość dolnej prowadnicy moskitiery drzwiowej przesuwnej można dostosować do progu drzwi. 

Moskitiery przesuwne to skuteczna i ekologiczna ochrona domu przed owadami.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image