Rolety Żuromin – komfort w każdym pomieszczeniu

Rolety są nieodzowną częścią pomieszczenia. To dzięki nim można w prosty sposób regulować dostęp wpadającego światła do pomieszczenia. Poza tym świetnie się sprawdzają jako dodatek uzupełniający styl wnętrza oraz pomagają w zachowaniu prywatności, co pozwala na komfortowe użytkowanie pomieszczenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, które rolety są najpraktyczniejsze, a przy tym zachowują walory estetyczne, dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć:

  • plisy – spośród rolet czy żaluzji plisy wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości.

Każdy z rodzajów rolet posiada cechy różniące się od potrzeb klienta, dlatego warto przed zakupem skonsultować wybór z ekspertem. Nasi specjaliści pomogą nie tylko wybrać właściwe rolety, ale i wytłumaczą jak wykorzystać ich potencjał w pełnym zakresie oraz ustalą termin montażu.

Markizy z Żuromina – ciesz się słonecznymi dniami

Szukasz cienia w ciepłe dni? Postaw na markizy! To idealne rozwiązanie do każdego rodzaju ogrodu. Nie tylko posłużą jako część ozdobna, ale dając cień pozwolą ci cieszyć się słonecznym dniem w bezpieczny sposób. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie markizy, które świetnie się wkomponują w każdy wystrój, a ich funkcjonalność pozwala na komfortowe użytkowanie. Zadzwoń, a nasi konsultanci podpowiedzą ci, które markizy najlepiej sprawdzą się w twoim ogrodzie oraz umówią termin montażu sprzętu.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Żuromin – pozbądź się owadów w mieszkaniu

Dzięki moskitierom zabezpieczysz swoje wnętrze przed owadami, a tym samym zyskasz spokój nie tylko w nocy, ale i za dnia. Dodatkowym atutem moskitier jest także regulacja pyłków w powietrzu. Dzięki swojej strukturze sprawiają, że znaczna część pyłków nie jest przepuszczana, a tym samym pomieszczenia są zdecydowanie czystsze, a co za tym idzie – przyjaźniejsze wszelkim alergikom. W naszej ofercie znajdziesz moskitiery:

Fotowoltaika Żuromin – zaoszczędź na prądzie

Dzięki ogniwom fotowoltaicznym pozyskasz energię elektryczną, która zdecydowanie odciąży twój domowy budżet. Ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają energię dzięki promieniom słonecznym. To rodzaj źródła energii, który jest odnawialny, a tym samym możesz z niego korzystać niemalże na zawsze. Tak wytworzoną energią możesz zasilić urządzenia elektryczne, ogrzać dom lub wodę, a nadwyżki prądu możesz sprzedać. Warto również dodać, że ogniwa fotowoltaiczne podnoszą wartość nieruchomości. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ogniw fotowoltaicznych – zadzwoń. Nasi konsultanci sporządzą krótki wywiad, dzięki któremu będą w stawnie doradzić ci jaki rodzaj ogniw będzie najbardziej korzystny w twojej okolicy, a następnie umówią termin montażu. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi eksperci pozostają do twojej dyspozycji. Rozwieją wszelkie wątpliwości oraz krok po kroku wytłumaczą i przeprowadzą cię przez każdy z etapów naszej oferty.