Moskitiery okienne to praktyczny i skuteczny sposób na ochronę wnętrz przed niechcianymi owadami. Ale czy tylko? Otóż nie. Osłony okienne, które tworzą barierę dla insektów, chronią również osoby cierpiące na alergię. Moskitiery blokują przenikanie kurzu i pyłków, które znajdują się w powietrzu zewnętrznym, dlatego polecane są dla alergików. Wśród dostępnych osłon, które łatwo i szybko można zamontować w ramie okna, są moskitiery okienne ramkowe zapewniające komfort szczególnie podczas upalnych dni.

image

Moskitiera okienna ramkowa – szybki i łatwy montaż w każdym oknie

Moskitiery okienne ramkowe przeznaczone są do montażu na wszystkich rodzajach okien – PCV, drewnianych i aluminiowych. Moskitiery te mocowane są bez ingerencji w stolarkę okienną za pomocą uchwytów obrotowych. Ten typ osłony przed owadami pozwala na pełne wykorzystanie okna. Moskitiery ramkowe, stanowiąc integralną część okna, nie ograniczają widoczności. Gęsty splot siatki uniemożliwia przedostawanie się owadów do wnętrz. Zapewniają także odpowiednią cyrkulację powietrza w każdym pomieszczeniu.

Moskitiera ramkowa jako ochrona zwierząt domowych

Montaż osłony przed owadami to dodatkowa korzyść – nie tylko ze względu na wszędobylskie insekty. Właściciele czworonogów, a w szczególności kotów, z pewnością docenią ten sposób ochrony. Siatka założona na okno uniemożliwia zwierzętom domowym wydostanie się na zewnątrz przez otwarte okno. Dzięki moskitierze ramkowej nie trzeba zmieniać konstrukcji stolarki. Wystarczy zainstalować ramkę w okno i nie martwić się, że pupil opuści dom lub mieszkanie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Dlaczego warto wybrać moskitierę okienną ramkową?

Wszystkie elementy, z których składa się ramka moskitiery okiennej, są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje, że osłona jest trwała i funkcjonalna. Profile moskitier okiennych ramkowych wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, co zapewnia doskonały wygląd osłony przez wiele lat.

Kolory ramek moskitier okiennych to nie tylko barwa biała, brązowa, dąb, orzech, mahoń, antracyt, czy winchester ze strukturą drewna. Poza standardową gamą kolorów dostępne są ramki moskitier w dowolnym kolorze z palety RAL.

Dodatkowo ramka moskitiery jest łączona narożnikami z PCV dopasowanymi kolorystycznie do koloru ramki aluminiowej. Technologia pozwala na wykonanie narożników bez dodatkowych widocznych elementów – poprzez łączenie ramki aluminiowej pod kątem 45 stopni.

Siatka moskitier okiennych ramkowych może być wykonana z włókna szklanego, aluminium, ze stali nierdzewnej lub też, na specjalne zamówieniem, z siatki antyalergicznej. Kształt moskitiery okiennej ramkowej można dobrać do kształtu okna, zatem osłona może mieć formę prostokąta, trapezu, trójkąta oraz łuku. Moskitiera ramkowa będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji każdego okna.

Montaż oraz demontaż moskitiery okiennej ramkowej nie wymaga użycia żadnych narzędzi ani wiedzy technicznej. Zaletą więc moskitiery ramkowej jest to, iż w łatwy i szybki sposób można ją zdemontować po sezonie letnim oraz wyposażyć w nią okno już wczesną wiosną, kiedy pierwsze owady mogą wnikać do wnętrz.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image