Rolety Iława – najlepszy sposób na regulację światła

Prosta konstrukcja, łatwa obsługa oraz szeroka gama różnych rodzajów i kolorów – to sprawia, że nasze rolety cechuje skuteczność oraz oryginalność. A wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam wprowadzić do naszej oferty tylko takie rolety, które są najskuteczniejsze, eleganckie oraz proste w obsłudze, dlatego znajdziesz u nas:

  • plisy – które wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny w górę lub dół,
  • rolety dzień i noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia oraz w szybki sposób uzyskania prywatności,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon, dostępne są w różnych rodzajach tkanin oraz poziomie zaciemnienia,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości, świetnie chronią przed nadmiernym światłem oraz w prosty sposób można je dopasować do każdej okiennicy.

Zadzwoń do nas a nasi konsultanci przeprowadzą z tobą krótki wywiad dzięki czemu będą mogli dobrać rolety, które świetnie wkomponują się w twoje wnętrze oraz osłonią je przed nagrzaniem. Ponadto krok po kroku przeprowadzą cię przez wszystkie etapy oferty oraz wyjaśnią wszelkie nieścisłości.

Markizy Iława – piękna i praktyczna ozdoba w ogrodzie lub na tarasie

Markizy to nietuzinkowe i przede wszystkim funkcjonalne elementy dla Twojego ogrodu czy balkonu, które w prosty sposób mogą odmienić czas spędzany na świeżym powietrzu i przynieść ulgę w upalne dni. Szeroki wybór modeli, kolorów i rozwiązań technologicznych sprawia, że markizy coraz częściej stają się nieodłączną częścią naszych balkonów czy tarasów. Jeżeli jesteś zainteresowany wyborem i montażem markiz w swojej przestrzeni zadzwoń do nas, a nasi specjaliści doradzą Ci w wyborze i ustalą termin realizacji.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Iława – mieszkanie bez owadów

Moskitiery posiadają dwa zastosowania. Jednym z nich jest ochrona domu przed owadami które wlatują przez okno lub drzwi. W tym przypadku ważne jest, aby dobrać odpowiednie moskitiery pod kątem siatki oraz sposobu montażu, dlatego zalecamy konsultację z naszymi specjalistami. Podpowiedzą, jaki rodzaj montażu i moskitiery skutecznie zwalczy problem z nieproszonymi gośćmi. Drugim zastosowaniem moskitiery to regulacja pyłków w powietrzu, w pomieszczeniu. Dzięki swojej strukturze, stanowią swego rodzaju ochronę przed pyłkami, a tym samym pomieszczenia są zdecydowanie czystsze i przyjaźniejsze wszelkim alergikom. W naszej ofercie znajdziesz moskitiery: