Nowoczesne rolety zewnętrzne naokienne montowane są w systemie obudowy PVC. Można zastosować je zarówno w przypadku nowobudowanych budynków mieszkalnych, jak i podczas modernizacji istniejących budynków. Jednakże najlepiej podjąć decyzję o stosowaniu rolet naokiennych już na etapie projektowania domu, ewentualnie podczas wstawiania stolarki okiennej.

image

Konstrukcja rolet zewnętrznych naokiennych

Rolety zewnętrzne naokienne posiadają skrzynię, którą można zabudować na kilka sposobów. Istnieje zabudowa całkowita, zabudowa z zewnątrz, od wewnątrz lub możliwość rezygnacji z zabudowy. Zastosowanie rolet naokiennych wymaga powiększenia wielkości otworu okiennego, aby możliwe było ustawienie tam skrzyni. Dlatego też rolety naokienne najlepiej jest zakładać podczas wymiany okien lub w trakcie budowy nowego domu. W przypadku zabudowy całkowitej można uzyskać najwyższą estetykę architektoniczną, gdyż wówczas nie ingeruje się w wygląd elewacji. Dodatkowo w tego typu zabudowie uzyskuje się doskonałe właściwości termoizolacyjne. Jednakże wybór rodzaju montażu zależy od indywidualnych predyspozycji klienta.

Coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się nowoczesne rolety zewnętrzne naokienne cena których kształtuje się na bardzo przystępnym poziomie. Są to produkty, które można z łatwością dopasować do różnych wielkości drzwi oraz okien. Skrzynia roletowa dostępna jest w wersji bez moskitiery oraz z moskitierą. Stosowanie dodatkowej moskitiery zapewnia ochronę przed owadami oraz insektami.

Wielu klientów podkreśla wysoką jakość profilu adopcyjnego, który wyróżnia rolety naokienne opinie potwierdzają zatem jakość tego produktu. Dzięki specjalnemu profilowi adaptacyjnemu możliwy jest montaż rolety naokiennej na każdym dowolnym oknie PVC, zarówno drewnianym jak i aluminiowym. Dodatkowy dwustronny profil czołowy umożliwia stosowanie rolet w wariancie pod zabudowę oraz bez zabudowy. Rolety naokienne wyróżniają się również estetyczną pokrywą rewizyjną z niezwykle funkcjonalnym zamkiem. Pokrywa umieszczona jest od dołu lub z tyłu skrzynki rolety, aby dzięki temu uzyskać większą funkcjonalność oraz estetykę budowy. Dodatkowe wzmocnienia skrzynki to kolejna cecha, która wyróżnia rolety naokienne cena świadczy zatem o wysokiej jakości tego produktu. Kluczowym elementem jest również możliwość wyboru różnych ociepleń skrzynki rolety, aby dzięki temu dopasować produkt do warunków klimatycznych.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Właściwości termoizolacyjne rolety naokiennych

Termoizolacja oraz energooszczędność, które wyróżniają rolety naokienne, stanowią jeden z ważniejszych wyróżników produktu. Nieustannie rosnące ceny energii cieplnej sprawiają, że inwestorzy poszukują produktów budowlanych, które posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Rolety naokienne posiadające komorową konstrukcję elementów oraz możliwość dostosowania do zabudowy i ocieplenia, umożliwiają uzyskanie dodatkowej izolacji termicznej. Dodatkowo rolety naokienne to także wyjątkowe właściwości w obszarze izolacji akustycznej. Produkt ten doskonale chroni wnętrze domu od zewnętrznych źródeł hałasu. Tym samym rolety naokienne doskonale sprawdzają się w budynkach, które zlokalizowane są w centrach miast, a także w obszarach o wyższym natężeniu ruchu. Innowacyjne rolety zewnętrzne naokienne montaż których przebiegać może zarówno podczas wymiany stolarki okiennej jak i w trakcie budowy domu, to produkty bardzo uniwersalne. Warto jednak, aby montaż prowadzony był przez profesjonalistów, ze względu na ingerencję w stolarkę okienną. Jednocześnie rolety naokienne są niezwykle trwałe i zapewniają skuteczną ochronę przeciw nadmiernemu promieniowaniu słonecznemu.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image