Moskitiery do okien dachowych gwarantują pełną ochronę przed ukąszeniami komarów, a także pojawieniem się we wnętrzu innych owadów. Dzięki starannie dobranym materiałom moskitiera jest niezwykle odporna na warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Poza wysoką skutecznością produkt charakteryzuje się nowoczesnym designem, a jednocześnie solidnym wykończeniem.

image

Funkcje moskitiery do okien dachowych

Moskitiery do okien dachowych wyróżniają się połączeniem stylowego designu oraz prostych rozwiązań. Właściwie dobrane  wielkości otworów znajdujących się w siatce, a także solidna konstrukcja sprawiają, że moskitiera doskonale zatrzymuje wszelkie owady, gwarantując jednocześnie cyrkulację powietrza. Dzięki odpowiednio dobranym moskitierom na okna dachowe można uzyskać świeże powietrze we wnętrzach, a także pewność, że w pomieszczeniach nie pojawią się owady oraz insekty. Ze względu na dużą przejrzystość moskitiery nadal można cieszyć się widokiem zza okna, a także odpowiednim oświetleniem wnętrza. Niezbędne jest jednak, aby właściwie dopasować wielkość siatki do wymiarów wnęki okiennej. Dlatego przed wyborem produktu konieczne jest niezwykle precyzyjne zmierzenie okna. Decydować to będzie o skuteczności produktu.

Szerokie zastosowanie moskitier w oknach dachowych

Okna dachowe pozwalają na odpowiednie doświetlenie pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Wykorzystując tego typu pomieszczenia można zwiększyć przestrzeń użytkową całego budynku, co jest ważne zwłaszcza w przypadku mniejszych nieruchomości. Okna dachowe bardzo często stosowane są także w przypadku domków letniskowych, gdzie każda dodatkowa przestrzeń jest bardzo cenna. Stwarza to jednak ryzyko wtargnięcia do wnętrz insektów oraz owadów, takich jak muchy, komary oraz ćmy. Dlatego niezbędne jest wybranie odpowiedniej moskitiery dachowej, aby zapewnić sobie komfort nawet w letnie wieczory. Moskitiery na okna dachowe doskonale sprawdzają się w przypadku różnych modeli okien. Dodatkowo ich montaż nie jest skomplikowany, a także nie jest inwazyjny. Dlatego, aby zapewnić sobie funkcjonalność, a także niepowtarzalny design warto postawić na moskitiery do okien dachowych. W ten sposób nie trzeba będzie martwić się o ukąszenia komarów oraz usuwanie innych owadów latających z pomieszczeń. Moskitiery cechują się również prostą obsługą. Sterowane są za pomocą uchwytu pozycjonującego. Dzięki niemu moskitierę można zatrzymać na określonym poziomie. Istnieje także możliwość całkowitego schowania moskitiery, kiedy nie będzie ona potrzebna.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Prosta konstrukcja moskitiery do okna dachowego

Moskitiery do okien dachowych wyróżniają się stabilną oraz mocną konstrukcją, zapewniającą wysoką trwałość produktu podczas użytkowania. Moskitiery okienne są niezwykle wytrzymałe, nawet w przypadku panowania bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie ulegają one uszkodzeniu czy też zwiotczeniu w przypadku niskich oraz skrajnie wysokich temperatur powietrza, silnego promieniowania słonecznego, a także innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wynika to z zastosowania niezwykle trwałego tworzywa, które decyduje o ich wytrzymałości. Natomiast dzięki bogatemu wyborowi rozmiarów można idealnie dopasować moskitiery do wymiarów swojego okna. Są to także produkty, które umożliwiają szybką i prostą pielęgnację. Do czyszczenia niezbędna jest jedynie woda, a także jakikolwiek środek czyszczący, może być to na przykład płyn do naczyń lub uniwersalny płyn do czyszczenia. Usunięcie z moskitiery kurzu wymaga jedynie przytarcia jej powierzchni zwilżoną ściereczką.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image