Pergole balkonowe umożliwiają stworzenie zacienionego zakątka do wypoczynku oraz relaksu. Dzięki zróżnicowanej konstrukcji od tradycyjnych do znacznie bardziej nowoczesnych – każdy klient może wybrać się model najbardziej dopasowane do jego preferencji. Pergole balkonowe to nie tylko wysoka jakość wykonania i funkcjonalność, lecz również walory estetyczne, które mogą poprawić wygląd każdego balkonu.

image

Nowoczesne pergole balkonowe

Pergole balkonowe przeznaczone są do skutecznej ochrony przeciw promieniowaniu słonecznemu. Składają się one z konstrukcji nośnej, a także trwałego zadaszenia. Zarówno sama konstrukcja jak i materiał przeznaczony do zadaszenia mogą być dowolnie wybrane przez każdego klienta. W tym zakresie istnieje wiele wariantów kolorystycznych. Co więcej osłona balkonowa pergola stanowić może idealne uzupełnienie aranżacyjne balkonu. Doskonale prezentuje się w połączeniu z oświetleniem, roślinnością, na także różnego rodzaju dekoracjami. W ten sposób z łatwością można stworzyć aranżacje, które sprzyjać będzie relaksowi i odpoczynkowi.

Funkcjonalne pergole tarasowe

Wybierając pergole balkonowe na wymiar można uzyskać idealny zacienienie przestrzeni balkonu. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w okresie lata, kiedy temperatura na zewnątrz może być bardzo wysoka. Jednak wykorzystując pergole tarasowe można skutecznie ochronić przestrzeń przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz nagrzewaniem. W ten sposób skutecznie obniża się temperaturę, co sprzyja wypoczynkowi oraz spędzaniu wolnego czasu na zewnątrz. Pergole tarasowe są jednak na tyle funkcjonalne, że oprócz komfortu termicznego zapewniają także doskonałe wrażenia estetyczne. Dlatego też nierzadko stanowią ozdobę całego balkonu. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej można dobrać ich wygląd, który będzie idealnie dopasowany do estetyki całego balkon, a także elewacji budynku.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Zastosowanie pergoli balkonowej

Najczęściej pergole balkonowe wykorzystywane są jako skuteczna ochronna miejsca wypoczynku przed nadmiernym słońcem. Są to produkty bardzo uniwersalne, które z łatwością dopasować można do każdego z balkonu. Pergola tarasowa to także niezwykła estetyka oraz kunszt wykonania, który bardzo pozytywnie wpływa na kształtowanie oraz charakter przestrzeni. Wśród modeli dostępnych pergoli balkonowych są zarówno proste oraz dyskretne, jak też bogato zdobione, umożliwiające dekorowanie ich we własnym zakresie, na przykład oświetleniem czy też pnączami. Co więcej pergole balkonowe można dodatkowo wzbogacić wykorzystując tkaniny i materiały, które nie tylko pozwalają na dodatkowe zaciemnienie przestrzeni, lecz przede wszystkim dodają jej niezwykłej lekkości oraz bardzo wysokich walorów estetycznych. Pergole balkonowe są jednak najbardziej cenione w czasie upalnych dni. W przypadku zakupu dachu litego można uzyskać nie tylko ochronę przeciwsłoneczną, lecz również skuteczną ochronę przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Zalicza się do nich między innymi opady deszczu, lecz również silne porywy wiatru.

Aranżacja przestrzeni z pergolą balkonową

Pergole balkonowe najczęściej tworzone są z drewna, lecz także konstrukcji metalowej. Dlatego sprawdzają się zarówno w przypadku nowoczesnych jak i tradycyjnych aranżacji. Niezależnie od wyboru rodzaju konstrukcji klienci mogą cieszyć się idealnym zabezpieczeniem przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Natomiast ze względu na wysokie walory estetyczne oraz możliwości nadania indywidualnych cech aranżacji pergole balkonowe prezentują się bardzo gustownie. Z ich pomocą można tworzyć nowe miejsce do relaksu.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image