Markizy balkonowe to idealne rozwiązanie w zakresie osłania niedużych powierzchni przed nadmiernym działaniem słońca oraz innych warunków atmosferycznych. To właśnie markizy balkonowe są w stanie skutecznie chronić przestrzeń przed opadami, promieniowaniem słonecznym, lecz również wzrokiem sąsiadów oraz przechodniów. W prosty sposób w przestrzeni miejskiej stworzyć można zaciszny zakątek, gwarantujący relaks i odprężenie. Tym samym markizy balkonowe to idealna propozycja dla osób, które pragnąć zapewnić sobie poczucie intymności, a jednocześnie komfort termiczny na zewnątrz.

image

Markizy balkonowe - idealne rozwiązanie na słoneczne lato

Markiza balkonowa często kojarzona jest z południem Europy. To właśnie tam większość balkonów wyposażona jest w tego typu osłony. Niezależnie od tego czy jest to gładki czy wzorzysty materiał, dzięki jego odpowiedniemu wyprofilowaniu możliwa jest skuteczna ochrona przed słońcem. Kraje południowe od wczesnych godzin porannych do wieczora wybierają osłony przeciwsłoneczne, aby dzięki temu obniżyć wysokie temperatury powietrza. Dzięki temu przebywanie w mieszkaniach bez klimatyzacji jest znacznie mniej uciążliwe. Natomiast zmieniający się w Polsce klimat prowadzi do pojawiania się coraz bardziej upalnego lata. Dlatego wybierając markizy balkonowe można ochronić balkon oraz wnętrza przed nadmiernym promieniowaniem słońca oraz nagrzewaniem. Cena markizy balkonowej jest niska w porównaniu do jej zastosowania.

Markizy balkonowe - wysoka jakość w dobrej cenie

Markiza na balkon jest bardzo podobna do markizy tarasowej. Głównym elementem jest konstrukcja ramion bocznych, którą montuje się do muru lub poręczy. Dodatkowo markizy na balkon składają się z materiału, który może być rozsuwany oraz zasuwany w zależności od indywidualnych potrzeb. Różnice między markizy balkonową a markizą tarasową dotyczą przede wszystkim głębokości oraz wysięgu i kąta pochylenia. Markizy balkonowe, cena których jest bardzo atrakcyjną, ze względu na mniejszą powierzchnię balkonu ma również mniejszy wyciąg oraz większy kąt nachylenia, który zazwyczaj wynosi 45 stopni.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Zastosowanie markiz balkonowych

Zadanie markizy balkonowej jest zatem skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, a jednocześnie obniżanie temperatury wewnątrz mieszkania. Co więcej markiza na balkon cena której jest adekwatna do jakości produktu, nie może wpływać na estetykę budynku. Wykorzystując markizy na balkon można zwiększyć funkcję użytkową tej przestrzeni. Dzięki czemu nawet w bardzo gorące letnie dni można przebywać na balkonie, ciesząc się świeżym powietrzem oraz komfortową temperaturą. Balkonowe markizy umożliwiają również przebywanie na balkonie, kiedy na zewnątrz panuje deszczowa pogoda. Ich funkcje są zatem bardzo szerokie, co daje możliwość stosowania markiz bardzo wielu okolicznościach.

Markizy balkonowe – dobra cena i wysoka funkcjonalność

Markiza balkonowa do balustrady jest rozwiązaniem cieszącym się coraz większą popularnością. Wynika to z prostego montażu oraz możliwości wykorzystania balustrady. Stosując markizy na okno balkonowe nie trzeba już kupować parasoli ochronnych czy też innych elementów zabezpieczających przed warunkami atmosferycznymi.

Niezwykle ciekawa jest także markiza montowana do sufitu, która zapewnia stabilną konstrukcję, nawet w przypadku silnych porywów wiatru. W tym wypadku sprawdzają się markizy balkonowe na wymiar, dopasowane do wielości balkonu.

Najczęściej markizy na balkon cena których zależy od wielkości, dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Markiza na balkonie może być także wyposażona w napęd elektryczny do markizy. Dodatkowo prosta w obsłudze jest markiza balkonowa montaż której także nie sprawia trudności. Dlatego markizy balustradowe oraz daszki balkonowe cena których jest bardzo atrakcyjna są często wybierane w czasie lata. Montaż markizy balkonowej można przeprowadzić samodzielnie. Markizy na balkon ceny zależą od wielkości produktów. Jednak cena markizy na balkon uzależniona jest także od jakości materiałów. Dlatego też każda markiza balkonowa cenę może mieć nieco inną. Daszki balkonowe ceny których są również atrakcyjne to dobry wybór na lato.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image