Rolety - niezawodny i praktyczny system osłonowy

Rolety, to jedne z najpopularniejszych osłon okiennych, które w zależności od potrzeb, możemy montować wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynku. Funkcjonalność rolet pozwala nie tylko na zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa. Rolety zewnętrzne tłumią hałas i chronią przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń, zaś rolety wewnętrzne są doskonałym produktem osłaniającym przed promieniami słonecznymi, a także elementem dekoracyjnym okien i wnętrz.

Rolety do mieszkań, domów, biur. Dlaczego warto zainwestować w zakup rolet?

Prosta konstrukcja rolet okiennych pozwala na dostosowanie ich wymiaru do każdego rodzaju oraz profilu stolarki okiennej. Rolety wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Są proste w obsłudze i doskonale spełniają swoje zadanie w każdym pomieszczeniu oraz domu. Wszystkie rolety wewnętrzne jak i zewnętrzne dostępne są w wielu wariantach cenowych, stylistycznych, kolorystycznych oraz konstrukcyjnych. Dlatego też osłony mogą być dobrane do każdego miejsca, bez względu na jego użyteczność. Doskonale sprawdzą się w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, biurze, czy też obiekcie użyteczności publicznej.

image

Rolety w ofercie K-BRO

Ogromną popularnością wśród Klientów cieszą się plisy. Ten typ osłony okiennej zapewnia odpowiednią ilość światła, a jednocześnie pozwala na pełne korzystanie z okna. Na szczególną uwagę zasługują rolety dzień-noc oraz rolety rzymskie. Te rodzaje rolet wewnętrznych cieszy się największą popularnością. Ceny rolet są bardzo zróżnicowane, co pozwala na elastyczne dopasowanie wydatków związanych z zakupem osłon okiennych do reszty budżetu. W naszej ofercie dostępne są rolety wewnętrzne:

Dodatkowo oferta K-BRO zawiera zróżnicowane komponenty, pozwalające na dopasowanie rolet do specyfiki pomieszczeń oraz wymagań Klientów, takie jak: przepuszczalność światła i możliwość regulacji osłony.

Misja K-BRO - szeroki wybór rolet dla każdego

K-BRO specjalizuje się w sprzedaży, dostarczaniu i montażu osłon okiennych. Firma gwarantuje profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Eksperci K-BRO analizują każde pomieszczenie pod kątem wielu czynników, np. nasłonecznienia, hałasu, czy bezpieczeństwa. Dzięki temu Klienci otrzymują kilka optymalnych rozwiązań. Dobór rolet w K-BRO to korzystne rozwiązania poprzedzone fachowymi poradami.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Rolety K-BRO – od projektu do montażu

Marka K-BRO jest dostępna na każdym etapie procesu zakupowego – od projektu rolet do ich montażu. Zakup rolet K-BRO oznacza kompleksową obsługę Klienta. Wystarczy zadzwonić i zapoznać się z ofertą. Fachowcy omówią dobór rolet oraz zaproponują najlepsze rozwiązanie. Wykwalifikowany zespół monterów zainstaluje rolety w dogodnym terminie. Sprawny i profesjonalny montaż jest potwierdzeniem, iż K-BRO dba o Klienta w kompetentny i rzetelny sposób.

image

Rolety K-BRO dostępne w całej Polsce

K-BRO realizuje sprzedaż rolet wewnętrznych jak i zewnętrznych na terenie całej Polski, oferując wysokie standardy obsługi Klientów. Montaż rolet okiennych odbywa się pod wskazanym adresem – bez względu na to, gdzie znajduje się miejsce instalowania osłon okiennych.