Markizy na okna dachowe to jeden z ostatnich gorących trendów. Jest to skuteczny sposób na ochronę przed upałem oraz zaciemnieniem wnętrz. Markizy są znacznie bardziej skuteczne aniżeli rolety wewnętrzne, ponieważ znajdują się przed szybą. W ten sposób nie dochodzi do nagrzewania się szyby, przez co temperatura panująca we wnętrzu jest dużo niższa.

image

Markizy na okna dachowe – trwałe i ekonomiczne rozwiązanie

Markizy na okno dachowe dostępne są w wersji obsługiwanej elektrycznie, manualnie oraz regularnie. Najtańszą wersją są oczywiście markizy do okien dachowych obsługiwane ręcznie. Natomiast największy komfort użytkowania uzyskać można dzięki markizom elektrycznym. Są one sterowane z wykorzystaniem pilota. Wymagają jednak podłączenia do instalacji elektrycznej. Z kolei najbardziej ekskluzywne okazują się markizy solarne. One również sterowane są za pomocą pilota, jednakże nie wymagają podłączenia do instalacji. Działają dzięki energii pochodzącej ze słońca.

Jednak niezależnie od wyboru rodzaju markizy ważne jest, aby dobrać jej właściwy rozmiar. W tym celu należy dokładnie zmierzyć okno dachowe, lub też odczytać jego rozmiar z tabliczki, która najczęściej znajduje się na górnej części skrzydła. Zatem jeżeli rozmiar okna wynosi 78 na 118, wówczas tej wielkości markizę należy wybrać. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi nie ma konieczności wiercenia dziur. Nie trzeba także wchodzić na dach. Najczęściej markiza na okno dachowe montowana jest przez około 20 minut.

Doskonała skuteczność i atrakcyjna cena – markizy zewnętrzne na okna dachowe

Markiza do okna dachowego umożliwia uzyskanie komfortu termicznego nawet w przypadku gorącego lata. Wykazuje ona dużą skuteczność działania, tym samym nawet w przypadku, gdy w pomieszczeniu nie ma klimatyzacji uzyskać można komfort termiczny.

Markizy dachowe mogą być również doskonałą alternatywą dla żaluzji oraz rolet. Jednocześnie markiza zewnętrzna na okno dachowe wykazuje znacznie większą efektywność działania, skutecznie radząc sobie z absorbcją promieni UV. Co więcej markizy zewnętrzne na okna dachowe nie dopuszczają do nagrzewania się szyb, co także bardzo pozytywnie wpływa na komfort termiczny wewnątrz pomieszczenia.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Markizy dachowe – atrakcyjna cena i wysoka trwałość

Markizy dachowe cena których jest niezwykle atrakcyjna to idealny sposób na zapobieganie nagrzewania się wnętrz. W przypadku pokojów ulokowanych na najwyższych piętrach ilość promieni słonecznych jest zazwyczaj najwyższa. Dlatego niezbędne jest korzystanie z produktów mogących obniżać temperaturę powietrza.Montaż markizy na okno dachowe jest na tyle prosty, że bez problemu można przeprowadzić go samodzielnie. W tym celu wystarczy przykręcić tylko kilka śrubek. Szczegółowa instrukcja montażu znajduje się wraz z produktem.

Dużą zaletą markiz zewnętrznych na okna dachowe cena których jest bardzo niska,  jest ich funkcjonalność oraz trwałość. Są one ponadto bardzo proste w utrzymaniu czystości. W celu usunięcia z nich zanieczyszczeń wystarczy wytrzeć je wilgotną szmatką, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Dzięki stosowanym materiałom odpornym na działanie promieniowania słonecznego markizy dachowe nie ulegają wyblaknięciu wraz z czasem. Dzięki temu przez wiele lat mogą wyglądać bardzo atrakcyjnie, a jednocześnie zapewniać komfort i wygodę przebywania w pomieszczeniach. Sprawdzają się one również w celu poprawy jakości snu. Wiele osób pragnie w ten sposób odciąć dopływ światła sztucznego, na przykład z lamp ulicznych czy też oświetlenia miejskiego.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image