Owady zakłócają Twój spokój, a środki odstraszające komary nie zdają egzaminu? Szukasz kolejnych skutecznych repelentów i zastanawiasz się, jak ochronić się przed owadami, które przedostają się do wnętrz Twojego domu i mieszkania? Niezawodnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest moskitiera na okno.

Pozbądź się owadów raz na zawsze - wypróbuj moskitiery od K-BRO

Wiosna zawsze kojarzy się z radością. Niestety, wraz z nadejściem pierwszych promieni słonecznych pojawia się problem uciążliwych owadów. Można zwalczać je środkami owadobójczymi lub też za pomocą urządzeń elektrycznych. Nie zawsze jednak wybrane metody są skuteczne. Insekty wciąż będą zakłócać spokój, a do tego wywoływać rozdrażnienie, a w przypadku pogryzienia, świąt i odczyn alergiczny. Jedynym niezawodnym sposobem na pozbycie się problemu niechcianych owadów w domu jest zabezpieczenie wnętrza moskitierą.

Przy pomocy moskitiery ochrona przed owadami będzie natychmiastowa. Wystarczy zamontować osłonę w oknie i cieszyć się spokojem, szczególnie w nocy, kiedy potrzebny jest niezakłócony niczym sen. Moskitiera okienna pozwoli na pełny relaks oraz komfortowe przebywanie i pracę w każdym pomieszczeniu.

image

Szeroki wybór moskitier w K-BRO - znajdź to, co pasuje do Ciebie idealnie!

K-BRO oferuje rozwiązania okienne dopasowane do najbardziej zróżnicowanych potrzeb. Wśród wielu osłon przed owadami dostępne są:

Oferta wzbogacona jest produktami dedykowanymi specjalnie do wybranych pomieszczeń domu i biura. Doradcy K-BRO podpowiedzą, jaką moskitierę wybrać i jak dopasować ją do wnętrza. 

Moskitiery to osłony zalecane alergikom, ponieważ redukują ilość przedostających się do wnętrz pyłków będących w powietrzu. K-BRO proponuje moskitiery z odpowiednią siatką, która w pełni wyeliminuje pyłki przenikające do wnętrza. Dzięki temu można pozwolić sobie na wietrzenie pomieszczeń bez obawy o swoje zdrowie.

Moskitiery a ergonomia w pracy i w domu

Ergonomia obejmuje zagadnienia związane z odpowiednimi warunkami pracy. Czy ma to związek z moskitierami? Oczywiście, że tak. Świeże powietrze jest znacznie zdrowsze, niż to które filtruje klimatyzator. Niestety, z różnych względów w biurach często nie można szeroko otwierać okien. Można jednak oddychać świeżym powietrzem, montując moskitiery, dzięki którym praca będzie komfortowa, a my będziemy odczuwać fizyczny i psychiczny spokój. Niechciane owady nie zaburzą naszego rytmu dnia.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Kolor ramki moskitiery - jaki wybrać?

W przypadku moskitier ramowych K-BRO poleca wiele wariantów kolorystycznych ramek. Spersonalizowany wygląd okna współgrającego z wystrojem wnętrza to zaleta w ofercie K-BRO. Do wyboru są białe, orzechowe czy też antracytowe ramy do moskitier.

Wśród pozostałych kolorów dostępne są ramy brązowe, czekoladowe, w odcieniu złotego dębu, ciemnego brązu, mahoniowe, winchester oraz moskitiery (okienne, plisowane, drzwiowe, przesuwne, rolowane) z ramami lakierowanymi w dowolnym kolorze z palety RAL.

Ile kosztują wytrzymałe moskitiery? Cena, jakość i parametry

Jako specjaliści w dziedzinie osłon okiennych, w K-BRO stawiamy przede wszystkim na jakość dostarczanego produktu. Dzięki doświadczeniu i owocnej współpracy z wieloma producentami moskitier jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjną cenę na wybrane produkty. Wytrzymałość i dobry wygląd moskitier nie muszą oznaczać wysokich kosztów.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image