Rolety zewnętrzne różnią się od tradycyjnych miejscem montażu. Instaluje się je na zewnątrz budynku. Głównym zadaniem rolet zewnętrznych jest ochrona przed otoczeniem zewnętrznym oraz światłem.

Rodzaje rolet zewnętrznych w K-BRO

K-BRO oferuje szeroki wybór rolet zewnętrznych. Różnią się one między sobą budową i przeznaczeniem. W zależności od potrzeb oraz możliwości montażowych dostępne są:

Każde zamówienie poprzedzone jest indywidualnym doradztwem, pomiarem oraz doborem odpowiedniej rolety. Wiedza ekspertów K-BRO z zakresu stolarki oraz osłon okiennych to gwarancja dopasowania rozwiązań w zależności od potrzeb i preferencji każdego Klienta. Usługi K-BRO dostępne są na terenie całej polski. Konsultanci K-BRO w profesjonalny sposób pomogą w doborze odpowiedniej rolety zewnętrznej.

image

Gdzie najlepiej sprawdzą się rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne można zamontować w każdym budynku, bez względu na rodzaj materiału, z jakiego zostały wykonane mury oraz fasada. Różnorodność produktowa, wynikająca z budowy rolet i kolorystyki oraz możliwość doboru metody montażowej pozwala na szerokie zastosowanie. Dzięki odpowiedniej rolecie zewnętrznej budynek zyska dodatkowy element dekoracyjny.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Ile kosztują rolety zewnętrzne wysokiej jakości?

Cena rolet zewnętrznych uzależniona jest od kilku czynników. Pod uwagę należy wziąć wielkość rolety, materiał, z jakiego zostanie wykonana osłona oraz sposób montażu. Eksperci K-BRO dokonują dla każdej osłony okiennej indywidualnej wyceny. Istnieje możliwość dopasowania rolety do danego budżetu, co jest gwarancją zaplanowanego wcześniej wydatku.

Czym kierować się podczas wyboru rolet zewnętrznych?

Wybierając rolety zewnętrzne do budynku, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Z pewnością ważne jest nasłonecznienie pomieszczeń oraz bezpieczeństwo. Jeśli rozważamy ochronę budynku, odpowiednim wyborem będą z pewnością rolety antywłamaniowe. Zawsze jednak warto skonsultować swój wybór z ekspertami K-BRO. Dzięki temu, że rolety zewnętrzne są tanie, wytrzymałe i funkcjonalne – stają się coraz popularną osłoną okienną.

Galeria realizacji