Refleksole, to bardzo trwałe zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne, które zapewniają komfortową temperaturę w pomieszczeniach, szczególnie narażonych są na działanie promieni słonecznych. Ten typ osłon okiennych polecany jest do przeszklonych powierzchni pionowych w domach, biurach oraz budynkach użyteczności publicznej. Dzięki specjalnej tkaninie refleksole odporne są na uszkodzenia i przetarcia.

Refleksole – sposób na energooszczędność

Zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne, jakimi są refleksole pomagają w zachowaniu komfortowej temperatury w nasłonecznionym pomieszczeniu. Zastosowanie rolet typu refleksole umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

image

Refleksole w jakich pomieszczeniach się sprawdzą?

Stosowane w refleksolach tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen i Screen, dzięki swoim właściwościom, gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do pomieszczenia światła, tłumią kontrasty, zachowując przy tym dobrą widoczność w każdym wnętrzu. Tkanina refleksoli wykonana z włókna szklanego, skutecznie rozprasza i odbija światło, nie pozwalając na przenikanie promieni słonecznych do pomieszczeń.

Wybierając refleksole można dopasować strukturę oraz kolor tkaniny. Konstrukcja refleksoli pozwala na spójne wykończenie okien oraz elewacji. Refleksole to system osłonowy przeznaczony do montażu na wielkoformatowych powierzchniach. Można instalować je wewnątrz i na zewnątrz budynków, zarówno w domach, jak i miejscach użyteczności publicznej.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Estetyka i funkcjonalność dzięki refleksolom

Decydując się na montaż refleksoli, możemy osiągnąć we wnętrzach efekt pełnego zaciemnienia, co jest szczególnie ważne w salach kinowych, czy wykładowych. Dzięki prostej konstrukcji refleksole można swobodnie podnosić i opuszczać – ręcznie lub automatycznie.

Działanie czynników atmosferycznych nie wpływa na jakość refleksoli. Materiał, z którego są wykonane, gwarantuje ich długie użytkowanie. Technologia produkcji tkanin użytych w refleksolach pozwala na skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, jednocześnie zapewnia, zachowując dobrą widoczność w pomieszczeniu. Dodatkowo refleksole nie wymagają nadmiernej konserwacji. Estetyczne wykonanie refleksoli podkreśli wygląd nie tylko elewacji, ale także całego budynku.

Galeria realizacji