Plisy to rodzaj osłon okiennych, które skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien. Kolorystyka oraz wzornictwo umożliwiają dopasowanie plis do każdego rodzaju okna, a także stylu pomieszczenia.

image

Zalety i funkcjonalność plis

W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, iż istnieje możliwość łączenia ze sobą tkanin transparentnych, jak i w pełni zaciemniających. Dowolność ta dotyczy także struktury i kolorystyki użytych do produkcji plis materiałów.

Plisy występują w wielu modelach, zatem z powodzeniem można je dobrać do okien o nietypowych kształtach, takich jak trójkąty, czy trapezy. Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu. Plisy umożliwiają ustawienie położenia rolety na dowolnej wysokości okna. Ta funkcjonalność pozwala na dostosowanie wysokości plis do nasłonecznienia. Plisą można zatem sterować tak, aby promienie słoneczne nie nagrzewały pomieszczenia. Plisy zapewniają pełną intymność. Ich montaż w oknie pozwala na ochronę pomieszczeń przed niechcianym wzrokiem osób z zewnątrz.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Plisy we wnętrzach. Do jakich typów pomieszczeń pasują plisy?

Plisy to nowoczesny system osłon okiennych, które nadadzą każdemu pomieszczeniu wytwornej elegancji. Rolety plisowane znajdą swoje zastosowanie zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i tych eklektycznych, czy też minimalistycznych.

Plisy polecane są do domów oraz biur. Rolety plisowane idealnie uzupełnią przestrzeń mieszkalną, jak i użytkową. Sprawdzą się punktach usługowych, jak i rekreacyjnych.

Montaż plis okiennych

W zależności od możliwości instalacyjnych oraz potrzeb projektowych, plisy można zamontować w oknie bezpośrednio na listwie przyszybowej. Taki montaż wymaga wiercenia. Jeśli nie chcemy ingerować w ramę okienną, plisę możemy zainstalować za pomocą wieszaków założonych na ramie okna.

Jakie plisy oferuje K-BRO?

Oferta K-BRO zawiera szeroki wybór kolorów i wzorów tkanin, z których wykonane są plisy. Eksperci K-BRO dopasują rolety plisowane do każdego wnętrza i zaproponują modele plis, które spełnią wszelkie oczekiwania każdego Klienta, nawet w przypadku niestandardowego wymiaru i kształtu okna.

Galeria realizacji