Słońce daje się we znaki? Markizy temu zaradzą

Gdy świeci słońce, nie pozostaje nic innego, jak tylko wyjść na taras i korzystać z uroków lata, siedząc do tego wygodnie w fotelu lub odpoczywać na leżaku i łapać promienie słoneczne. Dla naszego organizmu bezpieczniejszym wyborem będzie jednak relaks w zacienionym miejscu. Długotrwała ekspozycja na silne słońce ma bardzo zły wpływ na zdrowie. Aby uchronić się przed chorobami skóry i układu krążenia, należy unikać intensywnego nasłonecznienia.

Nie oznacza to jednak, że musimy całkowicie zrezygnować z przebywania na świeżym powietrzu. Wystarczy, że zainwestujemy w markizę na taras, która zapewni nam bezpieczne przebywanie na zewnątrz podczas słonecznej pogody. Markiza na tarasie ochroni nas przed słońcem oraz zagwarantuje komfort zdrowotny.

image

Dlaczego warto mieć markizy na tarasie latem?

Markizy sprawdzają się nie tylko ze względu na ochronę przed słońcem. Nie ucierpi nasza skóra oraz układ krążenia. Nasz taras zyska dodatkowy element designu. Estetyczna markiza pozwoli na nowoczesny wystrój naszego domu, a taras dzięki markizie stanie się miejscem ponadczasowym, eleganckim i funkcjonalnym. Jako element dekoracyjny, markizy dodadzą uroku domowi nie tylko latem, ale o każdej porze roku.

Markizy w łatwy sposób można czyścić. Jako element użytkowy, markizy są odporne na uszkodzenia, promienie słoneczne oraz warunki atmosferyczne.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Markiza jako wizytówka - restauracja i bar outdoor. Postaw na nowoczesność!

Jeśli prowadzisz restaurację lub bar i zastanawiasz się jak przyciągnąć gości, podpowiadamy, jak to zrobić. Wiosną i latem klienci znacznie chętniej przebywają na zewnątrz. Warto więc wyposażyć swój lokal w segment outdoor. Wystarczy osłonić go markizą i zyskać przestrzeń zewnętrzną. Tak właśnie można stworzyć nowe ulubione miejsce dla użytkowników obiektów restauracyjnych.

Markizy w restauracjach i barach są ważnym elementem modnych ogródków. Stanowią także ważną wizytówkę umieszczaną przed wejściem do budynków. Markizy kojarzą się z profesjonalizmem, gościnnością i bezpieczeństwem. Taki element funkcjonalny i estetyczny sprawi, że szczególnie latem, miejsca wyposażone w markizy będą chętniej wybierane.

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image