Markizy

Słońce daje się we znaki? Markizy temu zaradzą

Słońce świeci, więc pozostaje tylko wyjść na taras i przeleżeć tam cały wolny dzień. Zdrowiej jednak będzie siedzieć w cieniu. Długotrwała ekspozycja na silne słońce ma bardzo zły wpływ na zdrowie. Aby uchronić się przed chorobami skóry i układu krążenia, musisz unikać intensywnego słońca.

Nie oznacza to jednak, że musisz całkowicie zrezygnować z przebywania na świeżym powietrzu. Wystarczy, że zainwestujesz w markizę na taras. Będziesz mógł oddychać pełną piersią i uchronić się przed słońcem. Cena powinna być dla Ciebie jak najbardziej satysfakcjonująca. Sprawdź sam!

Dlaczego warto mieć markizy na tarasie latem?

Oprócz wymienionego wyżej aspektu zdrowotnego, markizy pełnią również funkcję estetyczną! W niezwykły sposób potrafią unowocześnić zewnętrzny wygląd budynku. Są ponadczasowe, eleganckie i funkcjonalne. Możesz je wyczyścić w bardzo łatwy sposób. Są odporne na uszkodzenia i upływ czasu.

Dodadzą uroku Twojemu domowi nie tylko latem, ale o każdej porze roku. Markizy ocieplają aparycję budynku i sprawiają, że wydaje się ładniejszy. Dowiedz się, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy.

Markiza jako wizytówka: restauracja i bar outdoor – postaw na nowoczesność!

Jeśli prowadzisz restaurację lub bar i zastanawiasz się jak przyciągnąć gości, przynosimy Ci odpowiedź. Wiosną i latem klienci znacznie chętniej przebywają na zewnątrz. Wyposaż swój lokal w segment outdoor. Osłoń go markizą i gotowe. Właśnie stworzyłeś nowe ulubione miejsce gości.

Markizy w restauracjach i barach świadczą bardzo dobrze o lokalu. Kojarzą się z profesjonalizmem, gościnnością i bezpieczeństwem. Taki element funkcjonalny i estetyczny sprawi, że nie będziesz mógł się opędzić od klientów.

Zapytaj, ile kosztuje markiza do restauracji: zadzwoń do nas!

Czy markizy są drogie? Sprawdź cenę w K-BRO

Wydaje Ci się, że dobrze wykonana markiza musi kosztować duże pieniądze? Nie u nas! Wychodzimy Ci naprzeciw i proponujemy zróżnicowane rozwiązania budżetowe. Dzięki szerokości asortymentu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W takiej cenie, jaką jesteś gotów zapłacić!
Dostarczamy produkty wyłącznie najwyższej jakości: możesz być więc pewien, że się nie zawiedziesz. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Dostawa i montaż na miejscu: markizy od K-BRO

Gdy wykonasz telefon, nie musisz martwić się już niczym. Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj. W tym czasie nasza firma dostarczy do Ciebie zamówione markizy i zamontuje je. Jedyne, czym Ty musisz się martwić, co Twoje własne samopoczucie. Zapytaj, jakie są dostępne terminy realizacji i sprawdź, czy Ci odpowiadają. Jesteśmy bardzo elastyczni, więc perfekcyjnie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Markizy, które Ci przywieziemy posiadają elektryczną regulację. Dzięki temu nie będziesz musiał nawet wstawać, aby je złożyć. Dostarczamy wyłącznie rozwiązań dopasowanych specjalnie do Ciebie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: dzwoń śmiało!

Nie musisz znać się na oknach – wystarczy, że my się znamy. Będziemy Ci doradzać na każdym etapie współpracy – od momentu, w którym się z nami skontaktujesz. Wykwalifikowany zespół sprzedażowy pokieruje Cię przez kolejne etapy wyboru.
Weźmiemy pod uwagę Twój budżet, specyfikację i całą resztę: zajmiemy się Tobą. Zadzwoń już teraz!