Rolety Rypin – skuteczna ochrona przed słońcem

Szukasz idealnego sposobu na ochronę pomieszczenia przed nasłonecznieniem, a przy tym chcesz  zadbać o jego wygląd? Zadzwoń do nas, a my przedstawimy ci szereg możliwości kolorystycznych oraz funkcyjnych rolet jakie posiadamy. Nasi konsultanci przeprowadzą z tobą krótki wywiad dzięki czemu będą mogli dobrać rolety, które świetnie wkomponują się w twoje wnętrze oraz osłonią je przed nagrzaniem. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rolet wewnętrznych i zewnętrznych będących w bogatej gamie kolorystycznej.

Zadzwoń i zapytaj naszych specjalistów o:

  • plisy – spośród rolet czy żaluzji plisy wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień-noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości.

Markizy z Rypina – niezawodna ochrona na długie lata

Latem doskwiera ci słońce? Aby cieszyć się pełnią lata w komfortowych warunkach, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup markiz. Markizy z Rypina dadzą ci cień w którym możesz delektować się ciepłem lata w bezpieczny i przyjemny sposób. Nasze markizy cechuje ponadczasowość, a co za tym idzie innowacyjne rozwiązania, które ułatwią ci korzystanie z osłony przed słońcem. Dodatkowo wyróżniają je oryginalne wzory i kolorystyka, dzięki czemu z pewnością wpasują się w każdą przestrzeń. A najważniejsze – są bardzo wytrzymałe co sprawia, że dadzą ci cień na długie lata.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Rypin – zabezpiecz dom przed owadami

Nie pozwól, aby jakiekolwiek owady przedostały się do twojego domu. Moskitiery są najlepszą ochroną przed tymi nieproszonymi gośćmi. W naszej ofercie znajdziesz moskitiery:

  • rolowane,
  • plisowane,
  • okienne ramkowe,
  • drzwiowe skrzydłowe,
  • drzwiowe przesuwne.

Dzięki nim zabezpieczysz swoje wnętrze przed owadami, a tym samym zyskasz spokój nie tylko w nocy, ale i za dnia. Dodatkowym atutem moskitier jest także regulacja pyłków w powietrzu. Dzięki swojej strukturze sprawiają, że znaczna część jakichkolwiek pyłków nie jest przepuszczana, a tym samym pomieszczenia są zdecydowanie czystsze, a co za tym idzie – przyjaźniejsze wszelkim alergikom.