Unikalna kombinacja funkcji sprawia, że rolety perforowane są mile widzianym gościem we wnętrzu niemal każdego pomieszczenia, od kawiarni po hole i biura najbardziej renomowanych banków. Są w stanie pełnić funkcje zabezpieczające, stanowiąc jednocześnie element dekoracyjny, realizujący najnowocześniejsze trendy we wzornictwie.

Rolety perforowane na wymiar

Wykonane z wyjątkowo wytrzymałego materiału, rolety w oknach stanowią doskonałą ochronę dla dowolnych pomieszczeń. Ich stalowe profile, mimo wizualnej przejrzystości, nie są podatne na proste narzędzia włamania. Można je również wykorzystać jako element wystroju wnętrz w budynku.

Perforowane okiennice wyglądają dobrze na każdym stylu fasady. Każdy butik lub centrum handlowe może spokojnie pracować w nocy, ukrywając swoje bogate kolorystycznie witryny za przezroczystymi roletami, których perforowane profile będą je niezawodnie chronić.

Najbardziej prestiżowe biuro lub bank będą dobrze chronione, nawet przy minimalnej liczbie pracowników ochrony, jeśli okna, korytarze i pomieszczenia będą zabezpieczone roletami perforowanymi jako panele drzwiowe lub ścianki działowe. Nawet w swoim domu możesz znaleźć zastosowanie dla tych zabezpieczeń, używając ich na przykład jako żaluzji okiennych.

Wymiana okien na niestandardowe rozmiary

Rolety wyróżniają się spośród pozostałych elementów wystroju estetyką, minimalizmem i funkcjonalnością. Zasłony harmonizują z wnętrzami w różnych stylach, a obecność wygodnego mechanizmu sprawia, że produkt cieszy się popularnością wśród kupujących. Dziś na rynku prezentowana jest szeroka gama gotowych firan, dzięki czemu każdy kupi to, co lubi. Istnieje jednak inna opcja – wykonanie zasłon na zamówienie.

Klient ma pewność, że produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Plastik nie żółknie ani nie kruszy się z czasem, a tkanina nie wyblaknie na słońcu.

Jeśli złożysz zamówienie na niestandardowy rozmiar rolet, zauważysz następujące zalety:

  • Rolety zostaną wykonane z uwzględnieniem specyfiki okna: będą odpowiednie zarówno pod względem wielkości, jak i koloru. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia na miejsce przybędzie fachowiec, który dokona wstępnej analizy okna i wysłucha życzeń.
  • Niezależny dobór mechanizmu ruchu. Do wyboru rolety typu otwartego lub mechanizm kasetowy. Zasłony wyposażone są w tkaninę o fakturze, którą lubi klientka, grubości i kolorze.
  • Wybierz zarówno tkaniny naturalne, jak i syntetyczne. Możliwy jest wybór zarówno gładkich tkanin, jak i wzorów.
  • Na życzenie istnieje możliwość impregnacji płótna kompozycją chroniącą przed wysoką wilgotnością lub efektem antyrefleksyjnym, który nadaje się do kuchni i salonu.

Jeśli chcesz otrzymać produkt wysokiej jakości i trwały z gwarancją producenta i według wielkości Twojego okna, to polecamy wykonanie rolet na zamówienie