Ochrona przed słońcem – rolety Działdowo

Skuteczność rolet i ich uniwersalność opiera się na ich prostej konstrukcji, łatwej obsłudze oraz szerokiej gamie różnych rodzajów i kolorów. Są świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy zmniejszyć poziom wpadającego do pomieszczenia światła, a przy tym ozdobić pomieszczenie.

W naszej ofercie znajdziesz rolety w różnych wariantach kolorystycznych, stylistycznych i konstrukcyjnych. Zadzwoń do nas, a nasi konsultanci szczegółowo przedstawią ci ofertę dostępnych u nas rolet, a m.in. są to:

  • plisy – wyróżnia je możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień-noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia a w dodatku zadbania o poczucie prywatności,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości.

Praktyczna ozdoba ogrodu lub tarasu – markizy z Działdowa

Potrzebujesz cienia w swoim ogrodzie lub na tarasie? Idealnym rozwiązaniem będą markizy. Proste w obsłudze i skuteczne, dadzą ci cień dzięki czemu możesz komfortowo delektować się ciepłymi dniami cały czas przebywając na świeżym powietrzu.

Dobrze dobrane markizy potrafią nie tylko dać cień, ale i spełnią formę estetyczną, wkomponowując się w każde otoczenie. Od lat stawiamy na markizy, które zdecydowanie cechuje ponadczasowość, elegancja i funkcjonalność. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że nasze produkty będą służyć na długie lata, stale pasując a zarazem ozdabiając otoczenie w którym zostały zamontowane. Dodatkowo staramy się, aby nasze produkty odpowiadały wszelkim normom rynkowym oraz były proste i wygodne w obsłudze. Dlatego m.in. znajdziesz u nas markizy posiadające elektryczną regulację, która w 100 procentach ułatwi ci z nich korzystanie.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Pozbądź się uporczywych owadów – moskitiery Działdowo

Głównym zadaniem moskitier jest nieprzepuszczanie jakichkolwiek owadów do pomieszczeń. To sprawdzony sposób na ochronę naszego domu lub biura przed tymi nieproszonymi gośćmi. W naszej ofercie posiadamy moskitiery: rolowane, plisowane, okienne ramkowe, drzwiowe skrzydłowe, drzwiowe przesuwne. Każde z nich wyróżnia inny sposób montażu, dlatego aby wybrać odpowiedni rodzaj zadzwoń do nas, a nasi specjaliści na pewno ci pomogą.

Bądź samowystarczalny – fotowoltaika Działdowo

Ogniwa fotowoltaiczne pozwolą ci w zdecydowanie zaoszczędzić na prądzie, a co za tym idzie korzystnie wpłynąć na domowy budżet. Ostatnimi czasy moduły fotowoltaiczne zyskały sporo zwolenników, a to za sprawą korzyści jakie za sobą niosą. Dodatkowo liczne dotacje sprawiły, że przy niewielkim nakładzie finansowym można sporo zyskać. Dzięki nim oprócz podniesienia wartości nieruchomości zyskasz również energetyczną niezależność. Dzięki promieniom słonecznym padającym na kolektory wytwarzana jest energia, którą następnie możesz ogrzać dom, wodę lub zasilać urządzenia elektryczne.

Zadzwoń do nas a nasi specjaliści dokładnie wytłumaczą ci pełną ofertę oraz wszelkie korzyści jakie niesie za sobą fotowoltaika. Działdowo i jego okolice nie stanowią dla nas problemu. Działamy w wielu miastach i instalujemy moduły fotowoltaiczne na różne sposoby, dlatego  wybierając K-bro możesz być pewien, że stawiasz na profesjonalizm, lata doświadczenia i szeroką wiedzę połączoną z odpowiednim przeszkoleniem.