Rolety Lidzbark – cień i poczucie prywatności

Rolety to najlepszy sposób na regulację wpadającego światła do pomieszczenia oraz sposób na uzyskanie prywatności w mieszkaniu. W naszej bogatej ofercie znajdziesz:

  • plisy – które wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny w górę lub dół,
  • rolety dzień-noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia oraz w szybki sposób uzyskania prywatności,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon, dostępne są w różnych rodzajach tkanin oraz poziomie zaciemnienia,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości, świetnie chronią przed nadmiernym światłem oraz w prosty sposób można je dopasować do każdej okiennicy.

Rolety Lidzbark dają szeroką gamę ochrony pomieszczeń przed nadmiernym światłem a w dodatku świetnie wkomponują się w każde wnętrze. Zadzwoń do nas a nasi specjaliści szczegółowo przedstawią ofertę, podpowiedzą która roleta najlepiej sprosta twoim oczekiwaniom.

Markizy z Lidzbark – cień w twoim ogrodzie

Potrzebujesz cienia w swoim ogrodzie? Postaw na markizy. To świetne zadaszenie da ci cień a tym samym pozwoli na przebywanie na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie markizy, które nie tylko urzekną cię wyglądem, ale i staną się częścią ozdobną twojego ogrodu. Dodatkowo stawiamy na funkcjonalność, dlatego możesz u nas znaleźć elektrycznie sterowane markizy, co pozwala na pełną swobodę regulacji zakrywanej przestrzeni. Natomiast ponadczasowość naszych markiz sprawi, że będą one zachwycać swoim wyglądem na długie lata.  Zadzwoń do nas a nasi konsultanci z pewnością wytłumaczą, jakie markizy najlepiej się sprawdzą w twoim ogrodzie oraz umówią spotkanie instalacji sprzętu.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Lidzbark – ochrona przed owadami i pyłkami

Masz dość owadów w swoim mieszkaniu? Z pomocą przyjdą ci moskitiery! Zdecydowanie pomogą ci ochronić wnętrze pomieszczeń przed jakimikolwiek insektami. W ofercie K-bro znajdziesz moskitiery:

  • rolowane,
  • plisowane,
  • okienne ramkowe,
  • drzwiowe skrzydłowe,
  • drzwiowe przesuwne.

Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zabezpieczyć twój dom przed owadami w każdy możliwy sposób. Dodatkowo moskitiery oprócz formy chroniącej przed owadami, także redukują ilość pyłków dostających się do pomieszczenia, a to sprawia, że pomieszczenie jest przyjaźniejsze dla alergików.

Fotowoltaika Lidzbark – oszczędzanie na energii

Zaoszczędź na energii i wytwarzaj ją sam! Ogniwa fotowoltaiczne stały się bardzo popularne, a to dzięki oszczędnościom jakie za sobą niosą. Dzięki fotowoltaice jesteś w stanie samodzielnie pozyskiwać energię wytwarzaną przez promienie słoneczne. Niewyczerpalne źródło energii pozwoli ci na ogrzewanie domu, wody oraz zasilanie różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Skontaktuj się z nami oraz zapytaj o ofertę. Nasi specjaliści dokładnie przedstawią ci korzyści płynące z modułów fotowoltaicznych, podpowiedzą jaki moduł najlepiej się sprawdzi w twoim rejonie oraz umówią termin instalacji. Nie martw się, krok po kroku przeprowadzimy cię przez każdy etap naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań – rozwiejemy wszelkie wątpliwości szczegółowymi odpowiedziami. Wiemy, że liczysz na profesjonalizmy, a my ci go w pełni dostarczymy.