Słońce daje się we znaki? Markizy temu zaradzą

Słońce świeci, więc pozostaje tylko wyjść na taras i przeleżeć tam cały wolny dzień. Zdrowiej jednak będzie siedzieć w cieniu. Długotrwała ekspozycja na silne słońce ma bardzo zły wpływ na zdrowie. Aby uchronić się przed chorobami skóry i układu krążenia, musisz unikać intensywnego słońca.

Nie oznacza to jednak, że musisz całkowicie zrezygnować z przebywania na świeżym powietrzu. Wystarczy, że zainwestujesz w markizę na taras. Będziesz mógł oddychać pełną piersią i uchronić się przed słońcem. Cena powinna być dla Ciebie jak najbardziej satysfakcjonująca. Sprawdź sam!

image

Dlaczego warto mieć markizy na tarasie latem?

Oprócz wymienionego wyżej aspektu zdrowotnego, markizy pełnią również funkcję estetyczną! W niezwykły sposób potrafią unowocześnić zewnętrzny wygląd budynku. Są ponadczasowe, eleganckie i funkcjonalne. Możesz je wyczyścić w bardzo łatwy sposób. Są odporne na uszkodzenia i upływ czasu.

Dodadzą uroku Twojemu domowi nie tylko latem, ale o każdej porze roku. Markizy ocieplają aparycję budynku i sprawiają, że wydaje się ładniejszy. Dowiedz się, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy.

Markiza jako wizytówka: restauracja i bar outdoor – postaw na nowoczesność!

Jeśli prowadzisz restaurację lub bar i zastanawiasz się jak przyciągnąć gości, przynosimy Ci odpowiedź. Wiosną i latem klienci znacznie chętniej przebywają na zewnątrz. Wyposaż swój lokal w segment outdoor. Osłoń go markizą i gotowe. Właśnie stworzyłeś nowe ulubione miejsce gości.

Markizy w restauracjach i barach świadczą bardzo dobrze o lokalu. Kojarzą się z profesjonalizmem, gościnnością i bezpieczeństwem. Taki element funkcjonalny i estetyczny sprawi, że nie będziesz mógł się opędzić od klientów.

Zapytaj, ile kosztuje markiza do restauracji: zadzwoń do nas!

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Nowoczesna wersja ogrzewania, czyli pompy ciepła

Pierwsza pompa ciepła powstała w XIX wieku i już wtedy ludzie wiedzieli, że jest to dobry plan na przyszłość. Później jej zainteresowanie drastycznie spadło, ze względu na tani materiał grzewczy znajdujący się wokół, zwłaszcza węgiel i drzewo. Sytuacja polityczna i zbrojna również ograniczała rozwój tej dziedziny.  Wówczas nikt nie przejmował się negatywnymi skutkami nadmiernej eksploatacji pieców grzewczych i wydzielanych spalin dostających się do atmosfery. Na dzień dzisiejszy ważne jest dla nas, by ukrócić przedostawanie się zanieczyszczeń do powietrza. Każdy chciałby przecież na zewnątrz oddychać pełną piersią i nie chorować od unoszących się gazów. Dlatego właśnie tak ważna jest instalacja pompy ciepła. Ogranicza ona emisję jakichkolwiek spalin i zanieczyszczeń praktycznie do zera. Jej funkcjonowanie opiera się na pozyskiwaniu energii cieplnej z otoczenia budynku, na przykład z gruntu, powietrza lub wody i przekazania jej do instalacji centralnego ogrzewania. W taki właśnie sposób tworzy się ekologiczna energia. Jedynym minusem w działaniu pompy jest fakt, że do napędzenia sprężarki przekazującej energię, potrzebujemy także energii elektrycznej z zewnątrz. Jednak jej zużycie jest kilkukrotnie mniejsze niż przy ogrzewaniu całego budynku za pomocą zwykłego kotła.

Czy markizy są drogie? Sprawdź cenę w K-BRO

Mając do wyboru trzy metody naturalnego pozyskiwania energii, możemy dobrać odpowiednią pompę ciepła. Najpopularniejszą metodą jest ta o schemacie solanka-woda, czyli z energią pobieraną z gruntu. Wykonujemy w tym celu odwierty w głąb ziemi i stamtąd doprowadzamy ciepło do pompy, która podnosi temperaturę do ok. 35oC i dalej doprowadza do budynku. Ta wersja jest w stanie ocieplić cały dom bez użycia dodatkowego źródła energii.

Kolejną metodą jest schemat powietrze-woda. Jest ona wystarczająca do ogrzania wody grzewczej i ciepłej wody użytkowej. Zasada działania polega na absorpcji ciepła z powietrza z zewnątrz i ogrzania go w środku pompy. Najbardziej efektywne jest, gdy temperatura nie spada poniżej -5oC. Ostatnią metodą, najmniej używaną, jest schemat woda-woda. Do zainstalowania takiej pompy ciepła potrzebna jest dobra lokalizacja budynku, ponieważ ciepło pobierane jest z cieków wodnych, a te nie są powszechne w każdym miejscu.

image

Dostawa i montaż na miejscu: markizy od K-BRO

Gdy wykonasz telefon, nie musisz martwić się już niczym. Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj. W tym czasie nasza firma dostarczy do Ciebie zamówione markizy i zamontuje je. Jedyne, czym Ty musisz się martwić, co Twoje własne samopoczucie. Zapytaj, jakie są dostępne terminy realizacji i sprawdź, czy Ci odpowiadają. Jesteśmy bardzo elastyczni, więc perfekcyjnie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Markizy, które Ci przywieziemy posiadają elektryczną regulację. Dzięki temu nie będziesz musiał nawet wstawać, aby je złożyć. Dostarczamy wyłącznie rozwiązań dopasowanych specjalnie do Ciebie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: dzwoń śmiało!

Nie musisz znać się na oknach – wystarczy, że my się znamy. Będziemy Ci doradzać na każdym etapie współpracy – od momentu, w którym się z nami skontaktujesz. Wykwalifikowany zespół sprzedażowy pokieruje Cię przez kolejne etapy wyboru

Weźmiemy pod uwagę Twój budżet, specyfikację i całą resztę: zajmiemy się Tobą. Zadzwoń już teraz!

Galeria realizacji

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image