Rolety Mława – plisy, dzień-noc, rzymskie i materiałowe

Najlepszy sposobem na ochronę pomieszczenia przed wpadającym światłem, a zarazem nadania mu charakteru są rolety. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rolet wewnętrznych i zewnętrznych będących w bogatej gamie kolorystycznej.

Zadzwoń i zapytaj naszych specjalistów o:

  • plisy – spośród rolet czy żaluzji plisy wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesny przesuwaniu tkaniny góra-dół,
  • rolety dzień-noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości.

Przedstawimy ci masę możliwości kolorystycznych oraz funkcyjnych rolet jakie posiadamy. Dodatkowo przeprowadzimy z tobą krótki wywiad dzięki czemu będziemy mogli w 100% dobrać rolety, które wkomponują się w twoje wnętrze, nadadzą mu charakteru oraz osłonią je przed nagrzaniem.

Moskitiery Mława – pozbądź się owadów w mieszkaniu

Dzięki moskitierom zabezpieczysz swoje wnętrze przed owadami, a tym samym zyskasz spokój nie tylko w nocy, ale i za dnia. Dodatkowym atutem moskitier jest także regulacja pyłków w powietrzu. Dzięki swojej strukturze sprawiają, że znaczna część pyłków nie jest przepuszczana, a tym samym pomieszczenia są zdecydowanie czystsze, a co za tym idzie – przyjaźniejsze wszelkim alergikom. W naszej ofercie znajdziesz moskitiery:

  • rolowane,
  • plisowane,
  • okienne ramkowe,
  • drzwiowe skrzydłowe,
  • drzwiowe przesuwne.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Markizy Mława –ochrona przed słońcem w ogrodzie lub na tarasie

Od wielu  lat specjalizujemy się w doborze i montażu markiz.  W naszej ofercie znajdziecie markizy, które sprawdzą się nie tylko w prywatnym ogrodzie, ale także w ogrodowych restauracjach.  Stawiamy na stylowe markizy, które będą praktyczną ozdobą każdego ogrodu. Ponadto nasze markizy cechuje funkcjonalność , dzięki której możesz sterować je elektrycznie, a to pozwala na swobodne korzystanie w każdych warunkach. Dodatkowo ponadczasowość naszych markiz będzie zachwycać przez wiele lat. Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści pomogą ci dobrać markizę i ustalić termin jej montażu.

 

Fotowoltaika Mława – prąd z odnawialnego źródła energii

Dzięki ogniwom słonecznym z skorzystasz z energii elektrycznej, która znacząco zwiększy twój domowy budżet. Ogniwa słoneczne wytwarzają energię z promieni słonecznych. Słońce jest rodzajem odnawialnego źródła energii, z którego dóbr można korzystać niemalże na zawsze. Wytworzona energia może być wykorzystana do zasilania urządzeń domowych, ogrzewania domu i wody oraz sprzedaży nadwyżek energii elektrycznej. Należy również dodać, że ogniwa słoneczne dodają wartości nieruchomości. Jeśli chcesz kupić ogniwa słoneczne, zadzwoń do nas. Nasi konsultanci przeprowadzą krótką rozmowę, a następnie ustalą termin instalacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi eksperci są zawsze do twojej dyspozycji. Wyjaśnią i przeprowadzą krok po kroku przez każdy etap naszej oferty.