Owady zakłócają Twój spokój, a specyfiki nie zdają egzaminu? Nie musisz mierzyć się z tym problemem sam. Niezawodnym rozwiązaniem w Twojej sytuacji jest moskitiera na okno. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Pozbądź się owadów raz na zawsze: wypróbuj moskitiery od K-BRO

Wiosna zawsze kojarzy się z radością. Niestety, pojawia się problem uciążliwych owadów. Możesz próbować radzić sobie z nimi owadobójczą chemią, lepami i lampami. Niestety jednak jest to tylko półśrodek: insekty wciąż będą zakłócać Twój spokój. Jedynym niezawodnym sposobem, na pozbycie się tego problemu jest zabezpieczenie wnętrza pomieszczenia.

Przy pomocy moskitiery możesz to zrobić błyskawicznie. Wystarczy zamontować osłonę, a już nigdy więcej “bzyczenie” nie obudzi Cię w środku nocy. Wyobraź sobie, że w końcu możesz się zrelaksować w swoim domu. Moskitiery, które oferujemy pozwolą Ci cieszyć się spokojem już zawsze!

Szeroki wybór w K-BRO: znajdź to, co pasuje do Ciebie idealnie!

K-BRO jest firmą specjalistyczną. Oferujemy rozwiązania dopasowane do najbardziej zróżnicowanych potrzeb: Twoich potrzeb. Możesz to łatwo sprawdzić, zaglądając do naszego asortymentu. Znajdziesz w nim wiele typów moskitier. Między innymi moskitiery plisowe, rolowane i ramkowe, a także wiele innych.

W zależności od tego, jaka jest specyfikacja okien w Twoim domu czy firmie, możesz wybrać dedykowany produkt. Nie przejmuj się, jeśli masz problemy z wyborem. Nie musisz być specjalistą – ponieważ my jesteśmy.

Moskitiery zaleca się również dla alergików, ponieważ redukują one ilość pyłków w powietrzu. Jeśli wybierzesz model z odpowiednią siatką – pozbędziesz się ich całkowicie. Dzięki temu możesz otworzyć okno na oścież i cieszyć się pogodą – bez ciągłego kataru. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze – jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc.

Ergonomia w pracy i domu: jak się mają do niej moskitiery?

Ergonomia obejmuje zagadnienia związane z odpowiednimi warunkami pracy. Co ma to wspólnego z moskitierami? Jak się okazuje, całkiem sporo. Świeże powietrze jest znacznie zdrowsze, niż to pochodzące z klimatyzacji. Niestety, w biurach nie można otworzyć okna na oścież, ponieważ zaraz wszelkie insekty przypuszczą szturm na salę.

Moskitiery dla biura oznaczają przede wszystkim komfort – psychiczny i fizyczny. Jeśli przebywasz w biurze możesz pooddychać świeżym powietrzem. Jednocześnie masz pewność, że żadna mucha, komar, szerszeń czy żuk nie zaburzą Twojego rytmu dnia.

Ile kosztują wytrzymałe moskitiery? Cena, jakość i inne parametry

Jako specjaliści w dziedzinie osłon okiennych, w K-BRO stawiamy przede wszystkim na jakość dostarczanego produktu. Dzięki doświadczeniu i owocnej współpracy z wieloma producentami moskitier jesteśmy w stanie zaoferować Ci również bardzo atrakcyjną cenę. Wytrzymałość i dobry wygląd nie muszą oznaczać niebotycznej ceny.

O tym jednak pozwolimy Ci przekonać się na własnej skórze. Zadzwoń do nas i pozwól, że zajmiemy się wszystkim! Ty po prostu ciesz się domem – w końcu bez owadów.

Kolor ramki moskitiery: jaki wybrać?

W K-BRO oferujemy również wiele wariantów kolorystycznych ramek, jeśli chodzi o moskitiery ramowe. Możesz spersonalizować wygląd okna względem wystroju wnętrza. My Ci to tylko ułatwimy! Wybieraj między innymi spośród białych, orzechowych czy antracytowych ram do moskitier.

Posiadamy kolory: biały, brąz czekoladowy, złoty dąb, ciemny brąz, orzech, mahoń, antracyt, winchester, oraz moskitiery (okienne, plisowane, drzwiowe, przesuwne, rolowane) z ramami lakierowanymi w dowolny kolor z palety RAL.