Rolety Wąbrzeźno – cień i poczucie komfortu

Rolety to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na regulację ilości wpadającego światła słonecznego do pomieszczenia. Dzięki ich skuteczności powstało wiele rodzajów rolet, które każde z nich charakteryzuje oryginalna cecha. W naszej ofercie można znaleźć:

  • plisy – które wyróżnia możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny w górę lub dół,
  • rolety dzień-noc – dają możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego światła do pomieszczenia oraz w szybki sposób uzyskania prywatności,
  • rolety rzymskie – są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan lub zasłon, dostępne są w różnych rodzajach tkanin oraz poziomie zaciemnienia,
  • rolety materiałowe – tradycyjne rolety, będące proste w użytkowaniu i utrzymaniu czystości, świetnie chronią przed nadmiernym światłem oraz w prosty sposób można je dopasować do każdej okiennicy.

Tak szeroka gama produktów pozwala naszym klientom na odpowiedni dobór rolety, co przekłada się na pełne wykorzystanie ich potencjału – począwszy od praktycznej strony, a skończywszy na ich walorach estetycznych.

Markizy z Wąbrzeźna – praktyczna i elegancka ochrona przed słońcem

Od wielu lat specjalizujemy się w doborze oraz montażu markiz. W naszej ofercie znajdziesz markizy, które nie tylko się sprawdzą w ogrodzie w prywatnym zaciszu, ale i różnego rodzaju ogródkach restauracyjnych. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie markizy, które staną się ozdobą twojego ogrodu. Dodatkowo stawiamy na funkcjonalność, dlatego możesz u nas znaleźć elektrycznie sterowane markizy, co pozwala na pełną swobodę regulacji zakrywanej przestrzeni. Natomiast ponadczasowość naszych markiz sprawi, że będą one zachwycać swoim wyglądem na długie lata.  Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści pomogą ci w wyborze właściwej markizy oraz ustalą termin instalacji sprzętu.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Moskitiery Wąbrzeźno – ochrona przed owadami

Moskitiery bardzo mocno pomagają w zwalczaniu owadów przedostających się do pomieszczeń przez okno lub drzwi. Jednak, aby wykorzystać potencjał moskitier potrzebny jest ich odpowiedni dobór oraz instalacja. W naszej ofercie znajdziesz moskitiery:

  • rolowane,
  • plisowane,
  • okienne ramkowe,
  • drzwiowe skrzydłowe,
  • drzwiowe przesuwne.

Fotowoltaika Wąbrzeźno – oszczędność i samowystarczalność

Fotowoltaika bardzo mocno zyskała na popularności, a to za sprawą oszczędności jakie potrafi przynieść. Dzięki ogniwom fotowoltaicznym możliwe jest pozyskanie energii elektrycznej z promieni słonecznych, które warto dodać są niewyczerpalnym źródłem energii. Co w tym przypadku tworzy dożywotni zapas darmowej energii elektrycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie samodzielnie ogrzać dom, wodę oraz zasilić różnego rodzaju urządzenia elektryczne. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat fotowoltaiki – zadzwoń do nas. Nasi specjaliści od A do Z wytłumaczą ci na czym polega cały proces uzyskania energii oraz możliwości jej wykorzystania. Dodatkowo przeprowadzą krótki wywiad i pomogą dobrać odpowiednie ogniwa, które w pełni sprawdzą się w twoim rejonie, a na koniec umówią termin instalacji. W razie jakichkolwiek nieścisłości nasi konsultacji są do twojej dyspozycji, oraz krok po kroku przeprowadzą cię przez każdy etap naszej oferty.