Potrzebujesz wygodnego sposobu otwierania i zamykania wjazdu do garażu w swojej nieruchomości? A może planujesz inwestycję w budynek użytkowy i chcesz zapewnić innym osobom maksimum komfortu podczas wjeżdżania autem do garażu? W takim razie sprawdź systemy automatyki do bram garażowych w ofercie K-BRO. U nas znajdziesz najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

image

Napędy i automatyka do bram garażowych - K-BRO

W K-BRO znamy wartość bezpieczeństwa i wygody, które niesie ze sobą automatyzacja bram garażowych. Z tego względu oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki do bram i montażu wydajnych napędów. 

Współpracujemy ze znanym producentem systemów automatyki bram garażowych Beninca Polonia. Dzięki temu gwarantujemy nienaganną jakość sprzedawanych systemów, a także rozsądne ceny zakupu oraz montażu innowacyjnego rozwiązania. Nie czekaj i postaw na automatyzację swojej bramy wjazdowej! Praktycznie od ręki poczujesz różnicę i zaznasz nieco komfortu podczas otwierania bram garażowych.

Automatyka i napędy do bram garażowych – jak to działa w praktyce?

Zasada działania systemów automatyki do bram garażowych jest wyjątkowo prosta. Po zamontowaniu wybranych podzespołów i sterowników wystarczy wcisnąć przycisk pilota zdalnego sterowania, sterownika na ścianie lub w aplikacji na smartfonie, aby otworzyć bramę do garażu. To naprawdę proste i co najważniejsze, wygodne!

Mechanizmy zamontowane w bramie garażowej powodują, że wciśnięcie przycisku uruchamia napęd otwierający lub zamykający bramkę. Dzięki temu obsługa wjazdu do garażu jest bezproblemowa, a Ty po przyjeździe do domu nie musisz nawet wychodzić z samochodu, aby zamknąć bramkę do garażu.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Kiedy warto zainwestować w automatyczne napędy do bram garażowych?

Nasze systemy automatyki do bram garażowych dedykujemy właścicielom domów jedno- i wielorodzinnych, szeregówek oraz wszystkich budynków, w których zastosowano standardowe bramki garażowe otwierane ręcznie. 

Dostarczamy naszym klientom rozwiązania od renomowanych producentów systemów automatyzacji otwierania bram, np. od Beninca Polonia. Te świetnie sprawdzają się nie tylko w domach, ale także na osiedlach mieszkalnych z parkingami podziemnymi czy nawet w budynkach użytku publicznego z powierzchnią garażową. Automatyczne systemu do bram garażowych sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się komfort i szybkość otwierania wjazdu.

Napędu i systemu automatyki do bram garażowych od K-BRO – dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dostarczamy naszym klientom nowoczesne rozwiązania i proponujemy kompleksowe doradztwo. Dzięki temu osoby chcące zainwestować w system automatyki do bram garażowych mogą liczyć na to, że wybrane rozwiązania w 100% spełnią zapotrzebowanie budynku oraz wszystkich użytkowników systemu.

Kilka powodów, dla których warto nawiązać z nami współpracę i postawić na sprawdzone napędy do bram garażowych oraz sterowniki do automatyzacji to:

  • bezpieczeństwo i komfort użytkowania bramy garażowej,
  • wieloletnia trwałość podzespołów,
  • gwarancja producenta na sprzedawane i montowane systemy,
  • najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne zarówno dla domów, jak i budynków użytku publicznego.

Jeśli cenisz sobie możliwość komfortowego otwierania i zamykania bramy garażowej – nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty. W K-BRO wiemy, jak zadowolić nawet mocno wymagających klientów. Proponujemy więc takie napędy i automatykę do bram garażowych, które nigdy nie zawodzą.