Nowoczesne systemu automatyki do bram skrzydłowych to jeden z wielu produktów, który znajdziesz w naszej ofercie. W K-BRO mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie proponować naszym klientom najkorzystniejsze napędy i systemy automatyki do bram skrzydłowych. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i wybierz najlepsze rozwiązania dla domu i biura!

image

Jak działa automatyka do bram skrzydłowych?

Automatyka do bram skrzydłowych to system, który pozwala na sterowanie bramą bez konieczności ręcznego otwierania i zamykania skrzydła. Napęd, będący sercem systemu, jest dostosowany do potrzeb konkretnego rozwiązania na podstawie:

  • długości i wagi skrzydła bramy
  • kąta otwarcia,
  • preferowanej szybkości otwierania,
  • intensywności pracy.

Tylko prawidłowo dobrany napęd gwarantuje niezawodną, efektywną pracę przez długi czas. Jeśli masz dość ręcznego otwierania bramy wjazdowej na prywatną posesję, koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaproponować w K-BRO. Współpracujemy z firmą Beninca, która dostarcza na polski rynek najlepsze napędy i automatykę do bram. Dzięki temu możemy zagwarantować, że sprzedawane i montowane systemy automatyki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto zainstalować automatykę do bram skrzydłowych?

Wyróżniamy co najmniej kilka powodów, dla których warto zainwestować w nowoczesne systemy automatyki do bram skrzydłowych oraz wydajne napędy otwierające i zamykające. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych atutów wynikających ze skorzystania z naszej oferty.

  1. Komfort użytkowania – automatyka do bram skrzydłowych pozwala na sterowanie bramą bez konieczności wysiadania z samochodu. To szczególnie przydatne na ruchliwych drogach, a także w deszczowe i śnieżne dni.
  2. Bezpieczeństwo otwierania i zamykania – systemy, które proponujemy, są wyposażone w mechanizmy wykrywania przeszkód i odblokowywania ręcznego w przypadku braku zasilania. Ponadto, przed każdym uruchomieniem, automat przeprowadza test sprawdzający, czy wszystkie podzespoły działają prawidłowo.
  3. Komfort pracy – proponowane napędy do bram skrzydłowych łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Pasują do każdego projektu architektonicznego, dodając elegancji każdej posesji.
  4. Trwałość i niezawodność – siłowniki do bram skrzydłowych charakteryzują się solidną konstrukcją i najwyższą trwałością. Są szybkie, mocne i bezpieczne. To wszystko za sprawą współpracy z renomowanym producentem automatyki do bram i napędów – Bennica Polonia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Napędy i automatyka do bram od K-BRO to gwarancja satysfakcji i komfortu na lata. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak łatwo i przyjemnie może być korzystanie z bramy skrzydłowej.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Profesjonalne napędy i automatyka do bram skrzydłowych – sprawdź ofertę i poznaj wycenę!

Kontaktując się z naszymi specjalistami, w ciągu kilku chwil przejrzysz wszystkie dostępne opcje automatyki do bram oraz napędów, a także porozmawiasz ze specjalistą. Na podstawie kilku informacji o preferencjach użytkowania oraz wielkości skrzydła bramy dopasujemy jak najkorzystniejsze rozwiązania, które w 100% spełnią Twoje potrzeby i oczekiwania.

Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz do naszego eksperta, a otrzymasz rzetelne wsparcie merytoryczne oraz wycenę sprzedaży i montażu systemu automatyki do bram skrzydłowych od renomowanego producenta. Pamiętaj – wybierając K-BRO zawsze stawiasz na jakość, trwałość i wieloletni komfort użytkowania bramy z zaimplementowanym systemem automatycznego otwierania i zamykania.