Inwestycja w nowoczesny system automatyki do bramy przesuwnej to w dzisiejszych czasach standard. Bramy wjazdowe do nieruchomości i innych budynków w 90% montowane są wraz z kompletną instalacją elektryczną. Dzięki temu bez problemu można zamontować w nich wydajne napędy oraz zaimplementować system automatyki do bram przesuwnych. Wejdź i zobacz, jak to działa! Poznaj rozwiązania proponowane przez specjalistów K-BRO!

image

Systemy automatyki do bram przesuwnych – czy warto inwestować w takie rozwiązania?

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych systemów automatyki do bram przesuwnych oraz napędów. Podzespoły do uruchomienia automatyzacji bramy przesuwnej sprowadzamy od sprawdzonych producentów, a jednym z nich jest firma Beninca Polonia. To tylko jeden z wielu czynników, który sprawia, że inwestycja w systemu automatyzacji przesuwnej bramy jest dobrym pomysłem.

Jeśli szukasz rozwiązania, które przełoży się na komfort użytkowania bramy przesuwnej tuż przy wjeździe do domu lub innego budynku, koniecznie przejrzyj ofertę K-BRO. U nas znajdziesz napędy praktycznie do każdej bramy przesuwnej i to w naprawdę rozsądnych cenach.

Napędy i automatyzacja bram przesuwnych od K-BRO – co nas wyróżnia?

Wyróżników naszej firmy jest naprawdę wiele i nie sposób wymienić je wszystkie. Niemniej jednak, jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży (a działamy już od 2013 roku) możemy zaproponować naszym klientom najnowocześniejsze, trwałe i odporne na usterki rozwiązania automatyki bram przesuwnych.

Dlaczego zatem warto nawiązać współprace z naszą firmą i zdecydować się na renomowane napędy i systemu automatyki bram przesuwnych? Oto kilka powodów:

  • najwyższa jakość proponowanych produktów,
  • kompleksowość usług i pełne doradztwo,
  • gwarancja komfortu użytkowania systemu,
  • wiele lat doświadczenia,
  • współpraca z renomowanymi dostawcami napędów oraz automatyki do bram przesuwnych.

To tylko kilka powodów, które determinują opłacalność nawiązania współpracy z naszą firmą. W K-BRO zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość montowanych podzespołów do automatyzacji bram przesuwnych i nie tylko. Wybierając nasze rozwiązania, zyskujesz pewność, że automatyczny system otwierania i zamykania będzie działać bezawaryjnie przez wiele lat eksploatacji – niezależnie od warunków pogodowych.

Zapytaj o darmową wycenę

733 905 212 lub biuro@k-bro.pl

Automatyka do bramy przesuwnej – kiedy sprawdzi się najlepiej?

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy ceni sobie komfort nawet przy najmniej istotnych aspektach codziennej egzystencji. Nie inaczej jest w przypadku codziennego otwierania i zamykania bramy przesuwnej na wjeździe do nieruchomości. Wykonywanie tej czynności na własną rękę jest problematyczne, a także wymaga pewnego wysiłku fizycznego.

Inwestując w automatykę do bramy wraz z wydajnym napędem, nie musisz nawet wychodzić z samochodu, aby otworzyć bramkę przesuwną. Zrobisz to pilotem zdalnego sterowania, aplikacją mobilną lub przyciskiem w domu – jeśli chcesz otworzyć bramę przesuwną komuś, kto przyjechał w odwiedziny.

Dopasuj najlepszy system automatyki do bramy przesuwnej – wybierz K-BRO!

Kontaktując się z nami, otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne, aby móc wybrać jak najlepszy system automatyki do bramy przesuwnej, który sprawdzi się w Twojej nieruchomości lub innym budynku.

Sprawdź naszą ofertę, poznaj produkty renomowanych producentów napędów i sterowników do automatyzacji bram przesuwnych i wybierz rozwiązania na miarę swoich potrzeb. U nasz znajdziesz wszystko to, co najlepsze dla Twojego komfortu użytkowania bramy przesuwnej.