W dzisiejszych czasach na zakup rolet wewnętrznych decyduje się coraz więcej konsumentów, którzy chcą zachować jak najwyższy poziom prywatności w swojej nieruchomości. To szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku domów w zabudowie szeregowej z dużymi oknami kuchennymi od strony drogi. Inwestując w rolety wewnętrzne, można świetnie osłonić się przed gapiami z zewnątrz i poprawić komfort przebywania w kuchni lub jakimkolwiek innym pomieszczeniu.

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztują rolety wewnętrzne? Cena tego typu akcesoriów do wyposażenia wnętrz domowych nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń klienta z firmą, która dostarczy i zamontuje rolety wewnętrzne. Jeśli cenisz sobie rzetelne podejście i kompleksową obsługę, skontaktuj się z K-BRO i poznaj ceny rolet wewnętrznych.

Rolety wewnętrzne – od czego zależy cena rolety?

Osoby, które chcą zainwestować w eleganckie, funkcjonalne i wytrzymałe rolety dla swojego domu muszą określić przede wszystkim swoje preferencje. Warto też zapoznać się z ofertą firmy dostarczającej rolety wewnętrzne, gdyż ostateczna cena może być uzależniona od takich czynników, jak:

  • materiał wykonania, czyli tkanina, z której wykonana jest zasłona rolety,
  • wymiary rolety – powinny być dopasowane do rozmiaru okna,
  • typ rolety – na kasecie aluminiowej z prowadnicami, wolnowiszące, rzymskie.

Standardowo przyjmuje się, że im wyższa klasa materiały wykonania rolety, tym wyższa cena całego zestawu. Oferta rolet wewnętrznych K-BRO obejmuje kilka grup tkanin, co mocno wpływa na ostateczne koszty inwestycji. Osoby decydujące się na zakup rolety wewnętrznej mogą wybrać tkaniny z grupy zero, A, B, C, D oraz E.

Wstępnie dla rolet o rozmiarach 30×30 cm w kasecie aluminiowej cena wynosi ok. 100 złotych zgodnie z katalogiem K-BRO. Ostateczne koszty są jednak uzależnione także od wymiaru – im większa roleta, tym droższa będzie jej produkcja oraz montaż. Przyjmuje się, że wybór tkaniny z wyższej grupy generuje dodatkowe koszty na poziomie ok. 100 złotych od ceny wyjściowej dla rolety wewnętrznej.

Podsumowując: w celu określenia ostatecznej ceny zakupu rolet wewnętrznych, warto skontaktować się z przedstawicielem K-BRO lub umówić na spotkanie w celu zapoznania się z dostępnymi materiałami oraz omówienia szczegółów odnośnie do realizacji zamówienia. To najłatwiejszy sposób, aby poznać realną cenę rolety wewnętrznej do swojego domu lub mieszkania.


Jakie rolety wewnętrzne można kupić do domu i mieszkania?


Jakie rolety wewnętrzne można kupić do domu i mieszkania?

Rolety wewnętrzne dostępne w ofercie K-BRO to wiele ciekawych rozwiązań, które różnią się między sobą nie tylko zasadą działania, ale i ceną. Najpopularniejsze rodzaje rolet wewnętrznych, to:

Wybór konkretnego rodzaju rolet wewnętrznych powinien być podyktowany przede wszystkim preferencjami stylistycznymi tak, aby dopasować styl osłon do metody aranżacji danego pomieszczenia. Nie należy też kierować się wyłącznie ceną rolety wewnętrznej – dla wielu konsumentów to ważny czynnik, ale nie powinien być jedynym wyznacznikiem opłacalności zamówienia danej rolety do zastosowania wewnętrznego. Liczy się przede wszystkim wysoka jakość wykonania, prosta obsługa, niezawodność oraz łatwy montaż systemu wewnątrz domu lub mieszkania.