Rolety zewnętrzne to produkty, które w dzisiejszych czasach stają się niezbędne, aby poprawić komfort użytkowania nieruchomości. Inwestycja w zewnętrzne rolety elektryczne to przede wszystkim szansa na ochronę pomieszczeń przed słońcem w środku lata. Co więcej, obecność zewnętrznych rolet elektrycznych może skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza, gdyż każda próba ich zniszczenia od zewnątrz wiąże się ze sporym hałasem.

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztują zewnętrzne rolety elektryczne i dlaczego warto w nie zainwestować? Sprawdź ten krótki poradnik i przekonaj się, że warto wybrać renomowanego producenta rolet i zamówić je wraz z usługą montażową.

Rolety zewnętrzne elektryczne dla domu – dlaczego warto je kupić?

Wyróżniamy wiele powodów, dla jakich warto zainwestować w zewnętrzne rolety elektryczne. Najistotniejsze korzyści wynikające z takiej inwestycji, to:

  • utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczeń – zarówno latem, jak i zimą,
  • poprawa walorów estetycznych nieruchomości – rolety elektryczne na zewnątrz są dostępne w różnych wzorach i kolorach,
  • ograniczenie hałasu przedostającego się z zewnątrz do pomieszczeń w domu,
  • zwiększenie poziomu prywatności domowników,
  • poprawa bezpieczeństwa nieruchomości – rolety zewnętrzne elektryczne skutecznie zniechęcają potencjalnych włamywaczy do działania.

Decydując się na rolety zewnętrzne z naszej oferty K-BRO, możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania, niezawodność działania oraz funkcjonalność ze względu na wiele możliwości sterowania roletami.

Ile kosztują rolety zewnętrzne elektryczne w K-BRO? Sprawdź!

Standardem, jeśli chodzi o rolety zewnętrzne K-BRO jest wymiar 140×140 cm. Takie rolety elektryczne pasują na standardowe okna dla domu. Koszt inwestycji w taki system to wydatek na poziomie 670 zł netto dla sterowania ręcznego, natomiast roleta z napędem elektrycznym to wydatek 885 zł netto. Warto zaznaczyć, że powyższe ceny dotyczą wyłącznie zakupu systemu rolet zewnętrznych bez usługi montażowej.

W celu zrealizowania dokładnej wyceny, należy skontaktować się ze specjalistką K-BRO, a następnie poczekać na wycenę usługi montażu i dostarczenia zewnętrznych rolet elektrycznych we wskazane miejsce. Nasza propozycja to wiele różnych odmian rolet zewnętrznych takich, jak: antywłamaniowe, podtynkowe, natynkowe, na okna dachowe, naokienne, a nawet refleksole. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją nieruchomość przed włamaniami, słońcem, a nawet gapiami z zewnątrz, koniecznie skontaktuj się z nami i poproś o wycenę. W stosunkowo krótkim czasie dowiesz się, ile kosztują rolety zewnętrzne elektryczne i podejmiesz decyzję o ich montażu w dogodnym terminie.


Masz pytania lub potrzebujesz wyceny rolet elektrycznych zewnętrznych?


Nowoczesne rolety elektryczne zewnętrzne – atrakcyjna cena i wysoka jakość

Cenisz sobie wysoką jakość produktów, w które inwestujesz, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenie domu? W takim razie sprawdź rolety zewnętrzne elektryczne K-BRO. Standardowe rozmiary rolet okiennych z elektrycznym sterowaniem kupisz nawet w cenie poniżej 1000 zł netto. Rolety dostępne w sprzedaży to produkty najwyższej jakości o ponadczasowym designie, który można dopasować praktycznie do każdego stylu wykończenia nieruchomości.

Postaw na innowacyjne rozwiązania i zamontuj w swoim domu rolety zewnętrzne elektryczne. Gwarantujemy, że nie pożałujesz i jednocześnie zyskasz wysoki poziom bezpieczeństwa dla domu oraz podniesiesz komfort życia dla wszystkich domowników przebywających w pomieszczeniach z elektrycznymi roletami na zewnątrz.